Riješeno

Savršena i Homebox

  • 14 February 2024
  • 5 odgovora
  • 134 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora

Pozdrav!

Isprike na pitanju ako negdje već ima odgovor.

Imam na mobu A1 savršenu tarifu, TELE2 Huawei B315s-22 (mogućnost nabavke Huawei B535-333) i A1 HomeBox ZTE 4G MF283V.

Ubacio sam SIM karticu iz mobitela, brzina oscilira (50-80 download te 35-50 upload)

Zanima me da li je ikako  moguće priključiti kućni telefon na RJ11 na routeru te dobiti dolazni/odlazni poziv za svoj pretplatnički broj koji inače koristim na mobitelu?

 

icon

Najbolji odgovor od daworin 14 February 2024, 17:38

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +4

Da možeš i radit će pozivi.

Hvala na odgovoru. Na A1 Homeboxu ZTE telefon radi ali na TELE2 Huawei B315s-22 ne radi. Do čega bi moglo biti?

Hvala na odgovoru. Na A1 Homeboxu ZTE telefon radi ali na TELE2 Huawei B315s-22 ne radi. Do čega bi moglo biti?

Da sam sebi odgovorim, proradilo. Kod odabira načina rada mreže 4G only, telefon ne radi, kod odabira rada mreže Auto, telefon radi.

 

Da li se dobije što (vrijedno riskiranja od brickanja) stavljanjem originalnog Huawei B315s-22 firmware-a?

Razina korisnika 7
Bedž +4

Ne dobiješ ništa stavljanjem drugog FW.

Razina korisnika 4
Bedž +1

Hvala na odgovoru. Na A1 Homeboxu ZTE telefon radi ali na TELE2 Huawei B315s-22 ne radi. Do čega bi moglo biti?

Da sam sebi odgovorim, proradilo. Kod odabira načina rada mreže 4G only, telefon ne radi, kod odabira rada mreže Auto, telefon radi.

To je zato što se kod telefonskog razgovora sustav prebaci u 3G, pa mreža mora biti na Auto, jer ne podržava VoLTE.

Odgovori