Riješeno

Provođenje optike

  • 13 March 2024
  • 3 odgovora
  • 107 pregleda

Pozdrav,

prije nekoliko mjeseci na facebooku sam naišao na oglas o provođenju optike na lokaciji na kojoj se nalazite ili tako nešto je bilo ne sjećam se točno. Uglavnom otvorio sam ja taj oglas normalno upisao adresu iako znam da optika nije dostupna što mi je i reklo na stranici. Međutim onda me pitalo kao u smislu želim li optiku na toj lokaciji i ja sam normalno potvrdio to i dao svoje kontakt podatke. Nakon par dana me onda zvao operater iz A1 kao da su vidjeli da me zanima optika na mojoj adresi te da će ju oni provesti. Prošlo je sad već nekoliko mjeseci od toga, normalno ne očekujem da je to već napravljeno jer ni neznam koliko daleko je dostupna prva optika od moje adrese. Međutim sad mene zanima jel to zapravo istina da će oni provesti optiku samo zato što su vidjeli taj moj zahtjev te koliko bi zapravo trebalo da se to sve provede, tj. da bude funkcionalno.

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 13 March 2024, 20:41

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Bedž +1

Možda je postojala neka poveznica sa stavkom za iskazivanjem interesa, pa su se ubacili. Ali u pravilu je dalek put do krajnjeg odredišta, jer će nešto biti od toga samo ako stvarno imaju plan širenja na to područje.

Razina korisnika 1

Pozdrav,

prije nekoliko mjeseci na facebooku sam naišao na oglas o provođenju optike na lokaciji na kojoj se nalazite ili tako nešto je bilo ne sjećam se točno. Uglavnom otvorio sam ja taj oglas normalno upisao adresu iako znam da optika nije dostupna što mi je i reklo na stranici. Međutim onda me pitalo kao u smislu želim li optiku na toj lokaciji i ja sam normalno potvrdio to i dao svoje kontakt podatke. Nakon par dana me onda zvao operater iz A1 kao da su vidjeli da me zanima optika na mojoj adresi te da će ju oni provesti. Prošlo je sad već nekoliko mjeseci od toga, normalno ne očekujem da je to već napravljeno jer ni neznam koliko daleko je dostupna prva optika od moje adrese. Međutim sad mene zanima jel to zapravo istina da će oni provesti optiku samo zato što su vidjeli taj moj zahtjev te koliko bi zapravo trebalo da se to sve provede, tj. da bude funkcionalno.

ako postoji namjera gradnje na tvom području preko EU oni povuku novce i dovedu ti optiku do kuće, te namjere gradnje možeš pogledat na hakomovim stranicama. O tome koliko će to brzo bit ovisi jel postojala nekad prije infrastruktura, mogu li provuć optički kabel tu, ima li kakvih začepljenja i slično, malo pogledaj po netu kakvo je stanje sa optikom u tvom mjestu

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Antonio227 pozdrav, drago mi je da te zanima naša ponuda. Možeš li mi samo javiti svoje podatke, adresu i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bih napravio detaljnije provjere za tvoj upit te dostupnost i plan spajanja optike na tvojoj lokaciji. 

Odgovori