Riješeno

problem sa spajanjem PS4 na router

  • 25 March 2024
  • 3 odgovora
  • 77 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Pozdrav, molim pomoć u vezi spajanja PS4 na router ZTE MF297D. Naime, PS4 je na stari router bio spojen preko wifi bez problema,ali sad kad sam dobila novi router nikako ih nemogu povezati. Korisnička podrška nezna riješenje. Spajanje kabelom je nemoguće. PS4 prepozna router, međutim ispada da router ne dozvoljava spajanje PS4. Ljubazno molim pomoć ako se netko od vas susreo sa istim problemom.  Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 25 March 2024, 21:04

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +3

@Stephi pozdrav, žao mi je ako imaš poteškoće s povezivanjem PS4 uređaja na svoj router. Možeš li mi samo javiti podatke od vlasnika usluge i kontakt broj telefona privatnom porukom OVDJE kako bismo mogli napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Razina korisnika 2
Bedž

Pozdrav, molim pomoć u vezi spajanja PS4 na router ZTE MF297D. Naime, PS4 je na stari router bio spojen preko wifi bez problema,ali sad kad sam dobila novi router nikako ih nemogu povezati. Korisnička podrška nezna riješenje. Spajanje kabelom je nemoguće. PS4 prepozna router, međutim ispada da router ne dozvoljava spajanje PS4. Ljubazno molim pomoć ako se netko od vas susreo sa istim problemom.  Hvala

Daj malo više detalja….
Koja greška se javlja?
Spajas se na 2.4 Ghz ili 5Ghz?
Dal je pokušana konfiguracija wlan mreže?

Isprike na neaktivnosti. Javlja se greška Cannot connect to the wifi network within the time limit. Agent iz sl.za korisnike mi je rekao da "razdvojimo" mreže tako da je posebno 5Ghz a posebno 2.4Ghz ni na nijednu se ne ne želi spojiti. Nisam stručnjak pa ne znam stručnije objasniti situaciju.

Odgovori