Riješeno

Prijenos B.Net usluge na novu adresu

  • 6 March 2021
  • 3 odgovora
  • 278 pregleda

Pozdrav,

 

Kroz cca 2-3 mjeseca selim na novu adresu. B.Net usluga (Internet, TV, tel) na staroj adresi je pauzirana jer je taj stan već prodan. Sačuvao sam, naravno opremu (router i STB).

 

Koji je postupak pri preseljenju usluge na novu adresu i koliko se u prosjeku čeka na priključenje?

 

Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Drazen 7 March 2021, 18:43

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav, provjerit ćemo dostupnost usluge na novoj adresi i uputiti te u daljnji postupak za preseljenje 🙂 Molim te pošalji nam privatnu poruku OVDJE , navedi nam podatke vlasnika usluge i adresu na koju ćeš preseliti uslugu. 

Pozdrav, provjerit ćemo dostupnost usluge na novoj adresi i uputiti te u daljnji postupak za preseljenje 🙂 Molim te pošalji nam privatnu poruku OVDJE , navedi nam podatke vlasnika usluge i adresu na koju ćeš preseliti uslugu. 

Pozdrav. Već sam provjerio i usluga je dostupna. Koliko u prosjeku traje postupak preseljenja usluge? 

Razina korisnika 3
Bedž +3

Pozdrav, provjerit ćemo dostupnost usluge na novoj adresi i uputiti te u daljnji postupak za preseljenje 🙂 Molim te pošalji nam privatnu poruku OVDJE , navedi nam podatke vlasnika usluge i adresu na koju ćeš preseliti uslugu. 

Pozdrav. Već sam provjerio i usluga je dostupna. Koliko u prosjeku traje postupak preseljenja usluge? 

@p3r02d3r0,  preseljenje usluge na novu adresu će biti izvršeno u najkraćem mogućem roku, a maksimalni zakonski rok za preseljenje usluge na drugu adresu je 30 kalendarskih dana :)

Odgovori