Riješeno

Prekid Rada bazne stanice

  • 6 July 2023
  • 3 odgovora
  • 141 pregled

  • Aktivni forumaš početnik
  • 24 odgovora

Pozdrav,Dakle ovako moj problem je vezan uz prekid bazne stanice,ujutro sam primijetio da nešto ne štima jer su parametri siginala bili jako loši i kad sam vidio da se ruter ne spaja na baznu stanicu ko inače nego drugu koja je dosta daleko od moje lokacije i ima puno prepreka, zvao sam službu za korisnike i pitao kad se može očekivati popravak postojeće bazne stanice dobio sam odgovor da se ne zna,e pa da ovdje pitam dal je netko imao sličnu situaciju i kolko im je trebalo da poprave baznu stanicu,jer ovo je fakat ne izdržljivo,Hvala.

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 7 July 2023, 13:57

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +4

Bilo je svakakvih situacija od ispada baznih stanica do isključivanja pojedinih frekvencija na baznim stanicama tako da jedno od toga je i kod tebe.

Bilo je svakakvih situacija od ispada baznih stanica do isključivanja pojedinih frekvencija na baznim stanicama tako da jedno od toga je i kod tebe. Prije bih rekao da je ovo prvo, jer znam da isključuju pojedine frekvencije ali u mom slučaju je to preko noći,hvala svakako na odgovoru :)

 

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @D30102 ako imaš tehničku poteškoću s uslugom, voljeli bismo provjeriti o čemu je riječ. Javi nam se OVDJE pa ćemo sve provjeriti s tehničkom podrškom. 

Odgovori