Riješeno

Optika Makarska

  • 6 November 2022
  • 6 odgovora
  • 103 pregleda

Pozdrav

Da li ima ikakvih podataka kad će doći A1 optika u Makarsku, postavljeno sve za od strane A1 ima skoro 2 godine , ali nitko nema pojma kad će optika bit puštena u funkciju. 

 

Hvala

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 12 November 2022, 08:44

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 2
Bedž

Cek povukli su kabele i složili kabinet?

 

Kod mene je bilo sve gotovo unutar 2 tjedna.

 

Provukli kablove postavili kutije i na kraju kabinet postavili kroz 2 tjedna sve gotovo i dostupno.

 

Provjeri na web stranici jel je dostupna optika. Ne vidim razlog ako je sve postavljeno da puste u promet.

Cek povukli su kabele i složili kabinet?

 

Kod mene je bilo sve gotovo unutar 2 tjedna.

 

Provukli kablove postavili kutije i na kraju kabinet postavili kroz 2 tjedna sve gotovo i dostupno.

 

Provjeri na web stranici jel je dostupna optika. Ne vidim razlog ako je sve postavljeno da puste u promet.

Da ormar sa cilom optikom , radnici koji su provlačili optiku i sastavili ormar rekli da je za A1. Ma nema ništa na njihovoj web stranici , a ne znaju ni operateri kad ih pitaš.Ukratko već dvi godine niko ništa ne zna za optiku 😂. Možda su zaboravili da ga imaju 🤔😂.

 

Pozdrav @aragmon, slobodno nam se javi OVDJE kako bismo ti mogli napraviti provjeru :) 

Pozdrav @aragmon, slobodno nam se javi OVDJE kako bismo ti mogli napraviti provjeru :) 

 meni taj vaš link ne radi

Razina korisnika 4
Bedž +1

Bit će da link nije dobro postavljen, probaj ovaj

Razina korisnika 2
Bedž +2

Za svaki slučaj ću još jednom poslati link gdje nam se trebaš javiti, OVDJE.

Odgovori