Riješeno

Optika je provedena u cijeloj ulici osim u mojoj stambenoj zgradi - Zagreb

  • 30 August 2023
  • 4 odgovora
  • 153 pregleda

Poštovani,

 

unaprijed se ispričavam ukoliko sam postavio pitanje u krivu temu.

Pitanje koje imam je jednostavno, naime, u ulici u kojoj se nalazi moja stambena zgrada je provedena optika te stanari kuća uredno koriste A1 optiku (barem 1km prije i 500m poslije). Mogu li ikako razgovarati sa tehničarom ili bilo kime tko je upoznat sa situacijom kako bih vidio zašto samo u ovoj zgradi nije provedena optika te postoji li ikakvo rješenje situacije?

 

Lp,

Filip

 

icon

Najbolji odgovor od A1_IvanaM 2 September 2023, 23:32

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 6
Bedž +6

Ovdje ti je jedan vrlo zanimljiv članak o tvom problemu, sa linkovima na zakone, pa pročitaj. 

https://www.zgradonacelnik.hr/savjeti/optika-u-zgradi-sve-sto-trebate-znati-za-uvodenje-nove-tehnologije/200

Razina korisnika 2
Bedž

Poštovani,

 

unaprijed se ispričavam ukoliko sam postavio pitanje u krivu temu.

Pitanje koje imam je jednostavno, naime, u ulici u kojoj se nalazi moja stambena zgrada je provedena optika te stanari kuća uredno koriste A1 optiku (barem 1km prije i 500m poslije). Mogu li ikako razgovarati sa tehničarom ili bilo kime tko je upoznat sa situacijom kako bih vidio zašto samo u ovoj zgradi nije provedena optika te postoji li ikakvo rješenje situacije?

 

Lp,

Filip

 

Vrlo jednostavno zgrada treba svoju instalaciju za optički internet.
Obično se postavlja stubišna instalacija.

Dodatno za to ti trebaju dozvole stanara/predstavnika stanara. Uglavnom javite se predstavniku stanara, pa neka on riješi sve sa A1.

Razina korisnika 2
Bedž +3

@FilipJ pozdrav, slobodno nam javi svoju adresu i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere vezano za dostupnost fiksne infrastrukture na tvojoj lokaciji te mogućnost aktivacije usluge putem A1 optičke infrastrukture. Boris

Razina korisnika 4
Bedž +3

@FilipJ pozdrav, slobodno nam javi svoju adresu i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE kako bismo napravili detaljnije provjere vezano za dostupnost fiksne infrastrukture na tvojoj lokaciji te mogućnost aktivacije usluge putem A1 optičke infrastrukture. Boris


@FilipJ sve dogovorimo privatnom porukom budući da je potreban određeni set podataka koji ne možemo ovako javno pisati, vjerujem da razumiješ.

Odgovori