Riješeno

Neograničen net - potrošnja

  • 25 March 2021
  • 1 odgovor
  • 185 pregleda

Zašto za neograničen net nema načina za pratiti potrošnju? U aplikaciji A1 samo prikazuje da je neograničen podatkovni promet, pitala sam agenta da li je moguće pratiti potrošnju i rečeno mi je da se samo dobije SMS poruka kad se već potroši 100GB po max brzini. Ja radim od doma na tom netu i voljela bi znati koliko trošim da si mogu planirati nešto drugo ako mi to ne bude dovoljno. Isto tako trebam znati ako ću uskoro preći taj prag, jer 2Mbit/s mi definitivno nisu dvoljna za raditi, a saznati ću da sam prešla prag kada je već pre kasno. Zar ne postoji mogućnost dodati trenutnu potrošnju i za neograničen net u A1 aplikaciju? Ne treba bi potrošeno toliko od toliko, samo trenutna potrošnja u tom mjesecu

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 25 March 2021, 22:30

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Ver, u toku mjeseca nije moguće provjeriti koliko je potrošeno GB po punoj brzini putem Moj A1 usluge, ali će podatak o ukupno potrošenom prometu biti naznačen na mjesečnom računu, u stupcu "iskorišteno iz mjesečne naknade". Potrošnju GB možeš informativno pratiti kroz funkcionalnost samog uređaja u postavkama kod opcije korištenje podataka ili data usage.

Odgovori