Riješeno

mobilni internet neradi u inostranstvu

  • 18 April 2023
  • 3 odgovora
  • 180 pregleda

Pozdrav, zadnjih godinu dana radim u Njemačkoj. Normalno sam koristio mobilni internet iz tarife na bonove do sada.Kada sam se vratio sa godišnjeg odmora prije par dana nazad u Njemačku čim sam izašao iz RH neradi mi internet.Upali se normalno i pokazuje da je spojen na 4G mrežu ali koju god aplikaciju otvorim na mobitelu koja zahtijeva internet pokuša učitati na kratko i kaže da nema internetske veze. Zanima me zašto, jeli možda do mobitela ili nekakve restrikcije sa strane A1.

icon

Najbolji odgovor od A1_Ana 19 April 2023, 09:23

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 2
Bedž +2

@Luka256 pozdrav. Za provjeru bi nam trebali tvoji podaci. Molim te javi nam se OVDJE s istima pa ćemo sve provjeriti. 

Razina korisnika 4
Bedž +3

Ako imaš neki drugi mobitel možeš testirati karticu u njemu, onda ćeš jako brzo ustanoviti je li do mobitela ili do mreže.

Provjeri isto da nisi stavio neki limit potrošnje na mobitelu.

Ako ništa ne pomaže prema potrebi javi se službi za korisnike, ako zoveš iz inozemstva zoveš +385917125091.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ako si u određenom vremenskom periodu većinom koristio internet u roamingu, moguće da će ti naplatiti dodatnu naknadu a budući si bonaš, možda nemaš sredstva na računu. Ali za to si trebao dobiti obavijest.

Link

Odgovori