Riješeno

Jako spor internet nakon nevremena - Homebox

  • 23 July 2023
  • 6 odgovora
  • 444 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 2 odgovora

Pozdrav,

 

otkako nas je nevrijeme pokosilo, brzina interneta na području Kloštar Ivanića (pored Ivanić Grada) je kao da sam na modemu prije 20 godina.

 

 

 

S obzirom da radim od doma, to mi stvara poprilične poteškoće, bolje rečeno, nemogućnost rada.

 

Probala sam sa resetiranjem modema, nikakvog pomaka.

 

Da li je možda koja bazna stanica nastradala? Kada mogu očekivati pomak u brzini?

 

Nadam se da neću dobiti generički odgovor da se javim tehničkoj podršci :)

 

Roditelji u prizemlju imaju svoj Homebox i brzina je jednako loša.

 

Unaprijed hvala na odgovoru,

Maja

icon

Najbolji odgovor od A1_Mislav 23 July 2023, 21:30

Pogledaj original

Odgovora 6

Razina korisnika 1
Bedž +3

Bok Majo! Najtočniji i najbrži odgovor možeš dobiti javljanjem našim kolegama na odjelu tehničke podrške na broju telefona 0800 091 091 jer oni imaju najbolji uvid u stanje baznih stanica i kakvoću tvoje usluge. Vjerujem da ćeš s njima u pozivu odmah dobiti sve potrebne informacije.

Dobili smo informaciju da se radilo na obližnjoj baznoj stanici, i naravno, da resetiramo ruter da se pokuša spojiti na manje zagušenu baznu stanicu…

 

U biti, problem nije riješen… brzina je i dalje puževa i evo prisiljena sam si napraviti hotspot preko mobitela da bih radila, mobitel mi je na HT-u, a njihova brzina je oko 40 Mbps ovog trenutka.

 

 

 

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo ja sam resetirala tvoju sliku 😜

Ne zezam te, samo se malo hvalim kaj S21 Ultra može. Eh, u Zg-u sam surfala na 850 Mbps 😁. A1 mreža.

Pa da 😋

Sama sam si kriva kaj živim u provinciji 😅

Razina korisnika 6
Bedž +6

Aa, ja jesam iz Zagreba, ali već godinama živim na Kvarneru, tak da znam kak ti je 😁. Ali eto počela sam čak i tu loviti 5G mrežu, istina-ni približno 850 Mbps kao u zg, ali se fino da surfati 🙂

A ona slika jeste tvoja, izbrisala sam K i umetnula M, na to sam mislila kaj moja ultrica može, Samsung ima vrhunsku galeriju i opcije 😀. Isto tak želim svima nama da ta brzina postane uobičajena i dostupna svima kod našeg A1 🙂

Razina korisnika 7
Bedž +4

maja88 moraš biti dosadna i stalno ih zvati. I pošalji im mail sa opisom poteškoća. Jer kako kažeš da je sve bilo ok do nevremena očito su ispale pojedine ćelije i brzina je time drastično pala. Toranj na koji se spajaš ima 5 frekvencija tako da bi trebao imati ok brzine. Ako ne riješe u nekom razumnom roku odjavi uslugu i odlazak drugom operateru. 

Odgovori