Riješeno

Instal

  • 3 June 2023
  • 5 odgovora
  • 114 pregleda

Pozdrav

zanima me mogu li imati fiksni internet u zgradi jer trenutno koristim vaš mobilni pokućni internet i veza je nestabilna kad gledam tv (nemam vanjsku antenu), a ujedno sam i zainteresirana za a1xplore tv pa me zanima mogu li to koristiti uz trenutni pokućni internet  (super homebox imam) jer nemam drugih opcija u stanu. 

icon

Najbolji odgovor od nickno 3 June 2023, 19:14

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +6

Evo ovdje možeš provjeriti koje su usluge dostupne na tvojoj adresi. Ako ti nisu dostupne optička ili kabelska, onda nažalost nije ti dostupno ni A1 Xplore TV sučelje, jer ono dolazi u A1 novim paketima za fiksnu uslugu optike ili kabelske.

https://www.a1.hr/provjeri-dostupnost

Ono kaj je tebi dostupno (kao i svim mobitelima) je aplikacija A1 Xplore TV:GO, ali to nije ista usluga kao A1 Xplore TV.  Ovdje aplikaciju skidaš (paket kupiš) na mobitel, pa onda (ako imaš smart TV) možeš sa podacima od mobilne aplikacije skinuti A1 Xplore TV na televizor ( ali samo one koje A1 podržava, znači ne sve) i gledati nekih 45 programa na TV-u ( program je bitno skraćen nego na A1 Xplore TV koji dolazi uz fiksnu uslugu).

Edit: ovo je važno. Mobilna aplikacija A1 Xplore TV :GO troši internet promet tvoje mobilne tarife, pa ako nemaš mobilnu flat tarifu može te skupo koštati kad ti TV pojede data promet

Razina korisnika 7
Bedž +4

KRISTINA2222 Neće te ništa dodatno koštati kad potrošiš sav promet samo će ti se brzina smanjiti na super homebox tarifi.

Razina korisnika 6
Bedž +6

@daworin , hoće, jer ovaj mobilni A1 Xplore TV o kojem ja pričam nije vezan za Homebox tarifu, već za mobilnu tarifu mobitela, a od 12.mjeseca prošle godine taj tv paket troši gige iz tarife, a ne kao do tada- dokle god imaš gige dotle možeš i unedogled streamat

 

Razina korisnika 7
Bedž +4

Po kojoj cijeni će se obračunati MB u super homebox tarifi prilikom korištenja  A1 Xplore TV?

Razina korisnika 6
Bedž +6

Uhmm..a nisam ja kriva kaj A1 ima tak postavljena pitanja i odgovore da se čovjek zapita koju aplikaciju zapravo koristi

 

Tj.,ti si u pravu- A1 Xplore TV koristi (troši) homebox tarifu na tv-u ili uređajima spojenim na homebox ,ali onda ne znam kaj je ovo gore u ss

Odgovori