Riješeno

Heloo

  • 23 January 2018
  • 4 odgovora
  • 436 pregleda

Jel je moguce da imam internet dok se razgovara preko fiksne linije, koristim homebox. Inace pise mi cijelo vrijeme internet mozda nije dostupan.
icon

Najbolji odgovor od A1_Silvio 6 March 2018, 12:36

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Nije moguće.
Pozdrav Vrh98,
Ukoliko se koristi Homebox i ako je uređaj spojen na 3G mrežu moguće je istovremeno razgovarati na telefon i koristiti internet.
Preko 4G ne, jer mreža podržava samo internet.
Razina korisnika 6
Bedž +4
O ovome se već pisalo na forumu. Mnogi korisnici imaju problem da im se internetska veza zamrzne dok telefoniraju. Problem do dan danas nije u potpunosti otklonjen (kao ni neki drugi problemi). Probaj bilježiti vrijeme poziva te broj s kojeg je poziv zaprimljen odnosno broj prema kojem je poziv upućen. Možeš se i sam zvati na mobitel i obrnuto te pošalji te logove kao dodatak prigovoru tehničkoj podršci.
Pozdrav Vrh98,
Ukoliko se koristi Homebox i ako je uređaj spojen na 3G mrežu moguće je istovremeno razgovarati na telefon i koristiti internet.
Preko 4G ne, jer mreža podržava samo internet.


Pozdrav Vip_Silvio,

dali postoji mogucnost da se postavi u postavkama od Homebox-a da automatski, kada se krene telefonirati (uredjaj bi to trebo valjda raspoznat?) da se automatski spoji na 3G Mrezu? Homebox je (koliko sam upratijo) stalno povezan sa LTE sa punim signalom.

Inace smo vrlo zadovoljni sa Homeboxom, posto nepostoji mogucnost da imamo dobar internet preko fiksne mreze i sve odlicno radi odkako smo sklopili ugovor, ali ako je neko na Computeru ili se gleda TV (receiver je spojit sa internetom) i ako bas u tom trenutku neko nazove, onda nije pozeljno da Internet "zamrzne" i da se treba cekati dok se razgovor zavrsi, sto nekad zna i potrajati ... :)

Hvala unaprijed,

Lijep pozdrav

Odgovori