Riješeno

HAKOMetar

  • 31 March 2017
  • 9 odgovora
  • 615 pregleda

Razina korisnika 1
  • Aktivni forumaš početnik
  • 24 odgovora
Pozdrav! Možete li mi pojasniti malo stanje interneta putem ovog text dokumenta?
Odradio sam speedtest sa "HAKOMetrom".
Ja koliko sam zaključio, izmjereno je 0.180kbps download od CARNet servera, a upload 0.700, jedino što je dobro je ovaj upload speed. Obećan mi je download od 1MB, zašto sad imam 0.1? Takodjer tokom skidanja torrenta / fb / yt videa, download je 50-100kbps.
- https://pastebin.com/vjZ98m17
- https://pastebin.com/vjZ98m17
icon

Najbolji odgovor od Bpainx 1 April 2017, 02:08

Pogledaj original

Odgovora 9

Razina korisnika 1
Ma prave se pametni
Razina korisnika 5
Pregledao sam dokumente nabrzinu i ne kužim što ima u njima da bi se autor teme trebao zabrinuti... možda mi je promaklo. A možda su u šumi.
Razina korisnika 1
Bio sam sarkastičan, hajde nabroji mi "puno drugih stvari" iz loga koje nisam trebao navesti
Razina korisnika 6
Bedž +6
Kad vidim što ostavljaš na internetu i što pišeš tu po forumu nije mi iskreno ni čudno što si nasjeo na nečije bajke o Vipovom internetu. I nije uopće problem oko IP adrese koliko do nekih puno gorih stvari koje si ostavio u tom linku. Ali radi što hoćeš...
Razina korisnika 1
Joj de nemojte izmisljat bezveze, evo ja te molim da mi pokradeš sve podatke preko IP adrese iz Loga, evo molim te.
Obriši si te linkove bez z........, vjerovatno shareate mob. Int. koji je shapean, nisam puno gledao jer sam ostao paf kaj si pustio na net
Razina korisnika 1
Znaš koliko me strah da će mi ddosat IP adresu ili "provalit u računalo" hahahha.
Nismo ti mi balkanci nešto previše obrazovani. 🙂
Ja kad se spojim na njega imam čist pristojni ghost server 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Daj miči te linkove, dobro da nisi još i osobnu i broj kreditne kartice postavio.

Ako želiš objaviti svoj speedtest postavi samo brojku vezanu za brzinu koju si dobio a ne cijeli log, ovdje ima toliko podataka koji se mogu iskoristiti da ne znam odakle početi.

Odgovori