Riješeno

Giga NET na HFC (2Gbps) - Bridge mode ?

  • 19 December 2023
  • 5 odgovora
  • 291 pregled

  • Aktivni forumaš početnik
  • 8 odgovora

Dali FRITZ!Box 6660 Cable D3.1 podržava bridge mode? 
 

Samo da napomenem da stariji FRITZ!Box ruter koji su mi dali na brzini 200/20 nije podržavao brodge mode makar su mi oni iz tehnicke podrške govorili da podržava i da su mi ga uključili, zvao sam ih 10 puta u nadi da ću dobiti nekoga koji zna da ne podržava. Na kraju su mi promjenili ruter u Ubee na kojem super radi bridge mode.

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 25 December 2023, 19:56

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @Bimbas, pretpostavljam da je onda sve u redu s uslugom. Ako je, to mi je drago čuti. 😊

Radi ovako, ali mi još nije došao novi ruter pa me zanima dali radi bridge mode na vašem ruteru.

Razina korisnika 2
Bedž +3

Pozdrav @Bimbas, router FRITZ!Box 6660 Cable D3.1 podržava bridge mode te u  postavkama routera je potrebno napraviti podešavanja i postaviti na odabrani LAN port. Ako ćeš trebati dodatnu podršku, slobodno nam javiš podatke od vlasnika usluge i kontakt broj mobitela privatnom porukom OVDJE za detaljniju provjeru.

Problem je šta se baš 2.5gb port ne može korisitit u bridge mode. Dali imate kakav ruter sa 2.5gb portom koji se može koristiti u bridge mode ? Kupio sam si Asus ruter od 300€ koji ima 2.5gb portove koji sad moram prodati jer mogu samo koristiti 1gb port od vašeg rutera.

@A1_Boris  , @A1_Karlo 

Odgovori