Riješeno

Fritzbox 6600 za 2gbps coax internet ili neki drugi uređaj?

  • 14 September 2023
  • 5 odgovora
  • 464 pregleda

Pozdrav svima,

putem SZK sam produžio ugovor i kao zamjena za 1gbps mi je ponuđena tarifa od 2gbps.

Imam Fritzbox 6600 i rečeno mi je da taj uređaj ne podržava 2gbps internet te da moram čekati da mi poštom stigne novi uređaj. Nisu znali reći o kom modelu novog uređaja se radi (trebali su nazvati povratno sa tom informacijom - no nikad nisu).

To me zbunjuje jer sam ovdje pročitao da se za 2gbps coax koristi isti taj Fritzbox 6600 pa me interesira kakav će se zamjenski uređaj poslati?

 

Hvala i lijep pozdrav

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 15 September 2023, 11:03

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Bedž +6

Pa valjda buš dobil mesh, on ti fali, a router već imaš

I meni se čini da bi moglo biti tako, no čudno mi je da treba čekati mesh da se aktivira nova tarifa jer je on koliko sam skužo zapravo samo range extender.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Nije uopće čudno, ne može ti tarifa biti aktivirana prije nego dobiješ sve uređaje koje si ugovorio, da si kojim slučajem ugovorio 5G internet i da ti je tarifa uključena prije nego ti tehničar sve instalira sad bi ti ovdje drvljem i kamenjem po A1 🤣

Razina korisnika 2
Bedž +2

Pozdrav @MewCore , na paketu Giga NET putem koaksijalnog kabela dobiješ FRITZ!Box 6660 D3.1 (napisao si da koristiš 6600), a za mesh dobiješ FRITZ!Repeater AX3000. Sustav automatski odabire i odlučuje koji uređaj je potreban za maksimalnu kvalitetu usluge.

Zahvaljujem na informaciji, provjerio sam imam  FRITZ!Box 6660 D3.1, tako da pretpostavljam da onda čekam FRITZ!Repeater AX3000 da bi mi se aktivirala usluga od 2gbps

Odgovori