Riješeno

brzina interneta

  • 10 August 2022
  • 1 odgovor
  • 171 pregled

Zanima me što se stvarno odigrava sa propusnošću kod A1 operatera. Nedavno produžio na sljedeće 2 godine pritom provjeravajući kakva je brzina interneta na dnevnoj bazi i po određenim vremenskim periodima u danu i mogu reći da je bilo zadovoljavajuće s obzirom da sam u najlošijem slučaju bio na 25-30/10-15 a onda nažalost zadnjih dva tjedna katastrofa  od 0,5-3/1-6. Valja za naglasiti da  se nalazim u rijetko naseljenom mjestu gdje ljeti populacija stanovništva naraste nekoliko puta ali mi neke stvari ne piju vodu jer ako sam 2019 kod prvih testiranja uredno radio sa 60-80/30-40 a u najgorim slučajevima imao 30-40/10-15 osjećam se namagarčeno. Valja napomenuti da je stalna populacija ljudi ista ako ne i manja a ljetna populacija na razini 2019 ne znam koje opravdanje imate za ovako  kriminalnu situaciju a najkriminalnije je to što sam ugovor potpisao prije cca 1mj kad je sve bilo OK. Sramota.

icon

Najbolji odgovor od A1_Boris 12 August 2022, 23:27

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 2
Bedž +3

@tmara pozdrav, žao mi je ako imaš poteškoće s korištenjem naše usluge i radi iskazanog nezadovoljstva. Slobodno mi javi podatke od vlasnika usluge i kontakt broj mobitela OVDJE kako bih mogao napraviti detaljnije provjere vezano za tvoj slučaj. 

Odgovori