Riješeno

A1 ZTE MF927U ruter na vikend problem

  • 16 August 2022
  • 4 odgovora
  • 215 pregleda

Zdravo, danas sam upravo kupila ovaj model interneta. Međutim, lampica za mrežu je crvena što znači da nema dostupne mreže. Pokušala sam svašta da ga "osposobim", ali je sve isto, a ujutru radim u treba mi net. Ovo je hit. Može li neko da mi pomogne molim vas?

icon

Najbolji odgovor od A1_Karlo 27 August 2022, 15:49

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 7
Bedž +4

Provjeri dali si sim dobro stavila i treba upisati APN  internet i trebao bi raditi

Hvala puno na odgovoru! Mali update: i dalje ga nisu ukljucili, proslo je 30 sati od kako sam kupila ovo cudo zbog kojeg sam bila presrecna, a sad se vec nerviram. Da nisam imala jednog clana porodice koji je danas bio kod kuce, ne bih mogla da radim danas, a to je progutalo 4 GB neta telefonskog. 

 

SIM karticu su mi oni stavili u radnji, videcu da jos jednom probam da to izvadim i ponovo stavim, ili da resetujem uredjaj. Ne znam zaista sta drugo da radim osim da im ovo odnesem ujutru i trazim zamenu aparata ili povracaj novca. 

 

Gde treba da upisem ATP internet, nisam razumela? Hvala unapred.

Razina korisnika 7
Bedž +4

U samom sučelju routera se upisuje APN imaš u manualu opis. Probaj sim staviti u mob da vidiš dali sim radi ako ne radi nije aktivirana.

Razina korisnika 2
Bedž +2

Hvala puno na odgovoru! Mali update: i dalje ga nisu ukljucili, proslo je 30 sati od kako sam kupila ovo cudo zbog kojeg sam bila presrecna, a sad se vec nerviram. Da nisam imala jednog clana porodice koji je danas bio kod kuce, ne bih mogla da radim danas, a to je progutalo 4 GB neta telefonskog. 

 

SIM karticu su mi oni stavili u radnji, videcu da jos jednom probam da to izvadim i ponovo stavim, ili da resetujem uredjaj. Ne znam zaista sta drugo da radim osim da im ovo odnesem ujutru i trazim zamenu aparata ili povracaj novca. 

 

Gde treba da upisem ATP internet, nisam razumela? Hvala unapred.

Pozdrav Zorana 91. Jesi li uspjela riješiti problem? Ako nisi, molim te da nam se s podacima javiš OVDJE.

Odgovori