4G i satelitska televizija

  • 12 March 2019
  • 8 odgovora
  • 352 pregleda

pozdrav, nemam fiksni prikljucak u kuci pa bih se htio povezati 4G modemom. Postoji li nekakva flat opcija i sa satelitskim kanalima te koje su cijene ? hvala

Odgovora 8

Razina korisnika 4
Bedž +3
pozdrav, nemam fiksni prikljucak u kuci pa bih se htio povezati 4G modemom. Postoji li nekakva flat opcija i sa satelitskim kanalima te koje su cijene ? hvala
Jesi u međuvremenu pronašao uslugu koja bi ti odgovarala? Za ponudu nam se možeš javiti privatnom porukom OVDJE uz navođenje svojih osobnih podataka (ime i prezime, adresu na kojoj bi se koristila A1 usluga, OIB te kontakt broj). Ovo što je već napisano je točno, A1 SAT TV nije isto što i IPTV, koristi se odvojeno od Homebox uređaja.
Razina korisnika 4
Bedž +4
ha ha,ja mislio da je IPTV da ne moram vuci kabel i postaviti antenu ...
@japatipaon iptv je nešto sasvim drugo
Razina korisnika 4
Bedž +4
@A1_Deni aktivan si nam ponovno vidim🙂 hvala ti na lajkovima
ha ha,ja mislio da je IPTV da ne moram vuci kabel i postaviti antenu ...
Razina korisnika 7
Bedž +3
@japatipaon - satelitska televizija ne troši internet promet, ne ide preko interneta već preko satelitske antene.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Iako vjeruj mi 80% ljudi požali što je kupilo homebox zbog mnogo problema, a sad ti probaj sva sreca 5 dana rok za probu imaš nakon potpisivanja u/o. Čak i parica zna biti bolja😅
ej hvala ti na brzom odgovoru. Vidio sam ovo na sajtu ali mi nije jasno da li tih 100 GB ukljucuje i promet od televizije ili televizija isto trosi . Logicno mislim da ne ali kao i obicno, informacije su date na kapaljku ....
Razina korisnika 4
Bedž +4
Evo ponude, samo ima još i telefon...


*nakon potrošenih 100gb brzina se smanjuje na 1mbit, ako želiš mozes kupti još interneta sad ima neka promocija za 15kn dodatnih 100gb, još provjeri ponudu na Linku

Odgovori