PITANJE

Homebox router

• 30 Srpanj 2019
  • 2 odgovora
  • 435 pregleda

Pozdrav. Imam Homebox router ZTE MF283+ kojega više ne koristim. Dao bih ga prijatelju za vikendicu koja je udaljena od naselja, ali prije nego bi on sklopio ugovor s vama, zanima ga kakav mu je tamo signal.
Što biste mi vi preporučili, kako da to istestiramo? Postoji li kakva prepaid 4G kartica koju bismo stavili u taj router za isprobavanje? Ili imate ljude na terenu koje biste mogli poslati (meni su Homebox prodali upravo takvi 🙂 )?
Je li taj router zaključan samo na A1 ili može unutra ići kartica nekog drugog operatera?

Odgovora 2

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako naručuješ daljinskim putem, rok za isprobavanje usluge je 14 dana pa ako nisi zadovoljan, vratiš. Trenutno je za online narudžbe HB duo i poklon bon od 500 kuna na potrošačkoj kartici (ako ga uhvatiš). Za isprobavanje ti niti jedan operater neće preporučiti stavljanje kartice drugog operatera u HB ali jedini način da saznaš je da probaš sam. 😉
Razina korisnika 1
@oobo Upravo kako je gogsy naveo. 😉 Imaš pravo na odustanak od sklopljenog ugovora u roku 14 dana, a možeš ugovoriti Homebox uslugu i bez ugovorne obveze. Cijena za uređaj je 399 kn, dok je mjesečna naknada 175 kn. Homebox se smatra fiksnom uslugom pa je uređaj zaključan na A1 mrežu. 🙂

Odgovori