Tips & tricks- kako promjeniti pozadinu u Samsung aplikaciji za poruke

  • 10 May 2020
  • 5 odgovora
  • 4382 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6

Mi ljubitelji Samsung androida poprilično smo bili razočarani kad nam je Samsung onemogućio personalizaciju u porukama prije par godina i nikakva zapomaganja na netu nisu pomogla, pa smo ili morali pristati na zadanu pozadinu u porukama ili prijeći na neke druge aplikacije. Onda je Samsung vratio mogućnost mjenjanja tona poruke za svaki kontakt, ali i dalje se pozadina nije mogla mjenjati.

Danas sam slučajno otkrila da se i pozadina u porukama može mjenjati i to za svaki kontakt možemo staviti drugi wallpaper-sliku iz naše Galerije 😀

Nadam se da nisam zadnja koja je to otkrila, pa za one koji isto tako imaju Samsung androide na Android 10, a isto ne znaju ili nisu još otkrili-evo malog uputstva kako za svaki kontakt promjeniti wallpaper u Samsungovoj aplikaciji za poruke.

 

1. Uđite u Poruke i otvorite neki postojeći razgovor sa osobom za koju želite personalizirati pozadinu

2. Skroz gore desno kliknite na 3 točke i otvorit će vam se meni

3. 

 

Kliknite na "prilagodba pozadine" i

 

4. 

 

I zatim kliknite na ikonu galerije i odaberite željenu sliku i nakon toga kliknite GOTOVO i to je to. 

Ovaj postupak ponovite za svaki omiljeni kontakt u porukama i uskoro ćete imati šareni message app kao i ja 😍


Odgovora 5

Razina korisnika 2

Nije svima, na Android 9 nema te opcije 👎 tj na s8+

Razina korisnika 6
Bedž +6

Da, nažalost, S8 nije dobio Android 10, kao što ni moj S9+ neće dobiti Android 11 🤨🙁

Razina korisnika 2

To mi je najveća glupost od Samsunga šta daje samo dvi godine nadogradnju, kao da su im mobiteli jeftini pa svak može kupovati svako malo novi 

Razina korisnika 1
Bedž +1

To mi je najveća glupost od Samsunga šta daje samo dvi godine nadogradnju, kao da su im mobiteli jeftini pa svak može kupovati svako malo novi 

Baš to. Ja mislim da bi trebao davati bar 4 ažuriranja na nove Android verzije flagship mobitelima, ali budžetnim i mid range, eventualno 3, budući da bi se vjerojatno usporili previše.

Razina korisnika 6
Bedž +6

Izgleda da će S9 serija  dobiti One UI 2.1, i da će nam vratiti video pro mod u kameri 😁 

Odgovori