Riješeno

tv za van

• 7 Listopad 2018
  • 2 odgovora
  • 6015 pregleda

• Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Samo bi pitao kako je moguće da se aplikacija tv za van ne može koristiti na android televizorima (a koliko čitam po forumima ljudi se masovno žale da nemogu gledati ni na tv box-ovima) i da li je prilagodba u planu??

Možda da kažete svojim programerima da je android operacijski sustav koji se ne koristi samo na mobitelima, nego da postoje i druge verzije koje su itekao rasprostanjene...
Super mi je što imam aplikaciju TV za van koja ne radi na TV-u... stvarno novi oblik života...
Ne traba ni spominjati da konkurencija ima aplikaciju koja najnormlanije radi na ovakvim uređajima...

Lijepi pozdrav.
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 8 Listopad 2018, 12:00

Zapravo ne znam što je točno čudno... Jedno vrijeme je funkcioniralo, a onda su našli načine da to blokiraju čim je broj korisnika narastao i sad ih većina ne radi ili radi loše. Tv za van je "za van", dakle uglavnom prilagođen malim zaslonima smartphonea, tableta, eventualno laptopa i desktopa iako i na njima često ne radi dobro, pluginovi nisu neka sreća, slika je zrnata i blokira.
Bilo bi super za par desetaka kuna ili besplatno uz tarifu se švercat i gledat na velikom ekranu osnovne ili uz prošireni paket i dosta dobrih kanala, ali kad bi to tako bilo onda bi slobodno mogli ukinut punokrvnu TV uslugu, a složit ćeš se da bi to bilo potpuno poslovno neinteligentno.
Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 7
Bedž +3
Zapravo ne znam što je točno čudno... Jedno vrijeme je funkcioniralo, a onda su našli načine da to blokiraju čim je broj korisnika narastao i sad ih većina ne radi ili radi loše. Tv za van je "za van", dakle uglavnom prilagođen malim zaslonima smartphonea, tableta, eventualno laptopa i desktopa iako i na njima često ne radi dobro, pluginovi nisu neka sreća, slika je zrnata i blokira.
Bilo bi super za par desetaka kuna ili besplatno uz tarifu se švercat i gledat na velikom ekranu osnovne ili uz prošireni paket i dosta dobrih kanala, ali kad bi to tako bilo onda bi slobodno mogli ukinut punokrvnu TV uslugu, a složit ćeš se da bi to bilo potpuno poslovno neinteligentno.
Grijesis Sunasce... ako ja ako pretplatnik imam pravo na tv za van i odem za vikend negdje zašto bi bio ograničen gledati taj tv za van samo na mobitelu (zapravo čak ni ne razumijem kako netko uopće može gledati tv na mobitelu, ali ok...), a imam veći uređaj koji ima mogućnosti za prikazati taj sadržaj?
ako se boje zloupotrebe, kako kažeš, onda nemoj davati tu uslugu svima, nego je zasebno naplaćuj i to je to...
uostalom konkurentska aplikacija uredno radi na velikim dijagonalama, kako oni nemaju problem zloupotrebe?
a ako ćemo u detalje, pročitaj službeni opis alikacije
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.ottclient.android.vip&hl=hr
"...putem smartphonea, tableta, računala i Smart TV-a."
što je očigledno svjesna laž...

tako da se ne radi tu o nikakvom strahu od gubitaka korisnika i besplatnom gledanju, nego samo o lijenosti razvitka aplikacije i nemarnosti prema korisniku... bitno je prodati proizvod, a to što je riječ o poluproizvodu koji ne radi najbolje nikoga nije briga... mi ćemo i dalje plaćati pretplatu...

cijela poanta mog prvog upisa je bila da SLUČAJNO nekoga od odgovornih ne potaknem da malo razviju tu aplikaciju, ali jasno mi je da sam malo previše naivan kada sam mogao i pomisliti tako nešto...

u svakom slučaju lijepi pozdrav svima na ovom forumu...

Odgovori