Riješeno

A1 za van točan broj programa

  • 7 December 2018
  • 2 odgovora
  • 544 pregleda

Pozdrav svima. Molim vas ako netko ima točnu informaciju koliko je točno programa u usluzi A1 za van ako u paketu za "normalni" TV imam Osnovni + Prošireni paket? Pitam jer kad sam ugovarao uslugu od djelatnika u A1 centru, zatim od nekoliko djelatnika u SZK sam dobio informaciju da "Onoliko programa koliko imate na TV-u ćete imati i na A1 za van". Također je rečeno da koji god dodatni paket da uzmem za TV isti taj paket (programe) ću imati i za A1 za van. Napominjem da mi je tako rečeno od nekoliko A1 djelatnika.
Sad kad sam sve potpisao i aktivirao, na usluzi A1 za van imam cca 70 programa.
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 7 December 2018, 11:10

Pogledaj original

Odgovora 2

Hvala na odgovoru. Da, očigledno da neću imati isti broj programa i potpisao sam poslije 18.9. pa prema tome broj programa otprilike odgovara stanju. Međutim, ono što je veći problem je taj da je meni, a siguran sam i hrpi drugi, u tom trenutku, novih/potencijalnih pretplatnika i korisnika A1 usluga, komunicirano od strane A1 djelatnika nešto sasvim drugačije. I to ne od npr. jednog sudenta telefonski u SZK, nego od njih nekoliko telefonski, nekoliko osobno na A1 službenom prodajnom mjestu i dodatno od prodajnog predstavnika koji obilazi teren?!?! E tu je problem, sad kako će A1 reagirati da ima zadovoljnog korisnika ne znam.
Druga stvar je što i neki programi koji su mi u proširenom paketu na TV-u i nisu mi na A1 za van ipak postoje za A1 za van, ali u nekom XY paketu što je opet kontradiktorno onom što je rečeno da ću imati. Konkretno, ako mi je na TV-u program X1 u proširenom paketu, a u A1 za van se prikazuje, onda se mora prikazivati u proširenom paketu, a ne u XY paketu koji bi trebao dodatno plaćati. Ispravite me ako griješim. Moram priznati da je ovo, a da ne pričam o hrpi drugih problema koje imam na optici, jako loše od strane A1. Pogotovo što je ovako "agresivna" kampanja u tijeku i samim tim bi i krajnja usluga trebala biti na nivou. Vidjet ćemo...
Razina korisnika 7
Bedž +3
Nečeš imati isti broj programa a sve ovisi kada si potpisao Ugovor.

Popis programa za TV korisnike od 18.09.2018.

Popis programa za TV korisnike do 18.09.2018.

Odgovori