Spora optika i visok ping navečer

  • 27 August 2023
  • 154 odgovora
  • 7329 pregleda

Razina korisnika 1
  • Forum rekreativac
  • 16 odgovora

Poštovani,
htio bi znati iz kojeg razloga već više od tjedan dana imam smanjenu brzinu i iznimno visok ping navečer?
https://www.speedtest.net/result/15173675117

Tokom dana je sve uredno, ping na a1 server 1ms, brzina 1000/500 kao i ugovoreno ali nevečer sve ode kvragu.

Hvala


Odgovora 154

Razina korisnika 1

@rc_03 moj ti je savjet da budeš jako uporan, svako malo kontaktiraš i tehničku podršku telefonski na 0800 091 091, a probaj poslati i mail na sluzba.za.korisnike@A1.hr sa opisom problema (možeš priložiti i koju sliku brzine izmjerene Speedtestom i HAKOMetrom).

Samo budi jako uporan i uspjet ćeš. Druge ti, bojim se, nema. Govorim iz vlastitog iskustva jer sam se nagnjavio preko 3 mjeseca dok mi nisu riješili problem (a radio sam sve što sam ti gore napisao), ali evo nakon podužeg vremena konačno sve radi kako treba - i ping i brzina su se normalizirali.

 

@Robert091 hvala ti, drago mi je cut da barem postoji kakav takav nacin da se ovo riješi. 

Ista situacija, odnedavno sam na A1 optičkom internetu te pošto dosta vremena provodim na internetu pogotovo u kasno večernjim satima, primjećujem da je internet KATASTROFA navečer ( konkretno imam probleme 23 - 04 ). Primijetio sam već ima tjedan dana, no mislio sam kako će se riješiti “samo od sebe”, ali pazi vraga, NIJE ! Znači ja evo npr noćas u 02:20, internet je bio toliko loš da nisam mogao učitati niti jednu stranicu, doslovno nije ju htjelo ni otvoriti. 

 

 

 

Bedž

 @alta pozdrav, jesi li kontaktirao tehničare radi provjere poteškoće? Dostupni su na broju 0800 091 091 svaki dan od 00 h do 24 h. 

Odgovori