Riješeno

Zašto smo automatski ulogirani u web a1.hr?

  • 14 July 2019
  • 31 odgovor
  • 5676 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +6
Može li netko iz A1 odgovoriti zbog čega smo mi, mobilni korisnici, automatski ulogirani u web a1.hr u bilo kojem browseru kojeg imamo na mobitelima, a u isto vrijeme aplikacija Moj A1 traži da odaberemo način prijave, tj.NISMO automatski ulogirani u aplikaciju ako koristimo mobilne podatke? Pa ne želim biti non-stop ulogirana u web a1.hr!!! To je i protiv sigurnosti, i protivno GDPR!!!
I najgore je što je opcija "odjava" zasivljena, tj. NI NE MOGU SE ODJAVITI SA WEBA A1.HR! Pa jeste li vi normalni?





I onda se desi kao danas, da većinu dana uipće nisam mogla otvoriti web a1.hr, tj.nakon 5 minuta otvorilo bi mi se OVO



Tako vi štitite svoje korisnike? Držite ih ulogirane bez njihovog znanja cijelo vrijeme? Što je ovo? Fake stranica? Ili stranica za glupe mobitele stare 20 godina?
I- zašto ste mi dodijelili IP adresu iz bloka za 3G/GMS, a i tu adresu koju ste mi dodijelili mnogi whois servisi nalaze kao LOŠU, SPAMERSKU ILI ROBOTSKU!!!
Cijeli blok adresa 95.xxx.xxx.xxx SKORO SVI OZNAČAVAJU KAO VRLO LOŠE!!!
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 14 July 2019, 21:28

Pogledaj original

Odgovora 31

Razina korisnika 6
Bedž +6
Evo jesam 😊
Razina korisnika 6
Bedž +6
@gogsy1975 , evo i tebe sad pratim 😊
Razina korisnika 2
Bedž +2
Nickno, potrebno je zapratiti ovaj profil ovdje, ne moj privatni: https://forum.a1.hr/members/a1-inbox-537
Razina korisnika 6
Bedž +6
Evo jesam i ovaj zapratila.
Razina korisnika 2
Bedž +2
Odlično, već si dobila odgovor 🙂
Razina korisnika 6
Bedž +6
Jesam, hvala @A1_MIvan 😊, nadam se da cete ubrzo rijesiti moju zavrzlamu . Jos kad biste mi dopustili da stavim sliku u profil, nesto podje krivo kad zelim uploadati sliku ili screenshot na forum

Odgovori