Riješeno

VoLTE

  • 28 March 2018
  • 33 odgovora
  • 21665 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora
Pozdrav,

Jeli potrebno uključivanje ove usluge ili je automatski dostupna? Imam Samsung Galaxy S9 Plus.

Drugo pitanje, pošto je ovo pri dual-SIM mobitel, jeli moguće da dok pričam na jednom broju koristiti Internet drugoga?
icon

Najbolji odgovor od relativity 28 March 2018, 22:57

Pogledaj original

Odgovora 33

Razina korisnika 2
Nadam se da će ti se baterija popraviti, to bi onda bio još jedan znak da neš ne valja sa prepaid A1 mrežom, neovisno da li je 4G,3G ili 2G.
Prijateljica ima J4, igra se satima i baterija joj bude na 90% nakon toga, pa umire od smijeha kad ja samo otključam ekran i ode 2%. Ona je na tele2 na pretplati, sve flat za 169 kuna, signal vrhunski, internet brz.update...ma sve ti j
Razina korisnika 2

Nadam se da će ti se baterija popraviti, to bi onda bio još jedan znak da neš ne valja sa prepaid A1 mrežom, neovisno da li je 4G,3G ili 2G.
Prijateljica ima J4, igra se satima i baterija joj bude na 90% nakon toga, pa umire od smijeha kad ja samo otključam ekran i ode 2%. Ona je na tele2 na pretplati, sve flat za 169 kuna, signal vrhunski, internet brz.
update...ma sve ti je to jedan veliki K.
...svi nešto obećavaju, brzinu usluge, mreže, bla bla...a u stvari sve je to jedna velika močvara...danas me jedan zove da će prijenos biti 27.9 a za pet minuta me zove drugi pa ispravlja ovoga prije za 30.9...jer navodno imaju nekakve provjere...pitam ga ja čega, on normalno da ne zna...a sve je to plod hakoma...
Razina korisnika 2
Nadam se da će ti se baterija popraviti, to bi onda bio još jedan znak da neš ne valja sa prepaid A1 mrežom, neovisno da li je 4G,3G ili 2G.
Prijateljica ima J4, igra se satima i baterija joj bude na 90% nakon toga, pa umire od smijeha kad ja samo otključam ekran i ode 2%. Ona je na tele2 na pretplati, sve flat za 169 kuna, signal vrhunski, internet brz.

...nick...baterija je postojana a volte radi pun gas...i net je puuuno brži...p.s. ovo je samo osobno iskustvo i nikakav marketing jer ne postoji najbolji operater...

Ajmo A1 pokrenite se...sve stoji i stagnira, samo 5G se spominje svuda, koji se još ni ne može koristiti, a ovo što bi se moglo nikom ništa...uključite taj VoLTE, da ne kažem i VoWiFi SVIM svojim korisnicima( i tomato). Konkurencija daleko ispred vas...

Katastrofa od mreze. U danasnje vrijeme da selektiraju kome ce dat volte/wifi uslugu. Bitno je da se reklamiraju kao najbolja mreza samo ne znam u cemu, u zaostajanju. 

Ima li uopce ikakvog pomaka po pitanju VoLTE usluge za prepaid korisnike? :)

Razina korisnika 6
Bedž +6

@lucifer_ri , nema 🤣. Ali primjećujem da mi maznu 1MB s druge kartice pri svakom pozivu, i razgovor je kristalno čist na mojoj novoj S21 Ultri 😁

@nickno 

Nisam ocekivao da ce netko odgovoriti obzirom da je zadnji post star 10 mjeseci; ocekivano od A1, dok oni to svima uvedu vec ce postojati XXG mreza, ako i uvedu tu opciju. :smile:

Malo off topic; isto tako RCS opciju nece nikada dozvoliti, ali srecom postoje apps poput Signal-a, Google Messages etc. gdje mozes primati i obican sms ili chat. :grinning:

 

Odgovori