Vipnet diže brzinu mreže

  • 15 February 2018
  • 3 odgovora
  • 503 pregleda

Razina korisnika 6
Bedž +4
Evo nakon nekog perioda osvanuo je novi članak u kojem Vipnet najavljuje daljnje unapređenje svoje superiorne i nenadmašne mobilne i fiksne mreže.
http://www.ictbusiness.info/telekomunikacije/vipnet-nastavlja-s-novim-rjesenjima-i-dize-brzinu-mreze

Po običaju najavljuju hrpu stvari, a onda će se to rastezati godinama, a dosta toga neće niti uvesti.
NPR. ovaj Docsis 3.1 spominju već unazad 2-3 godine ako se ne varam pa još ništa od toga. Sad se kao od ove godine testiraju modemi. Puna su im usta 5G mreže koju oni smatraju da razvijaju unapređenjem 4G mreže??? Kad se sjetim kako su sporo izgrađivali 4G mrežu, tj. još je izgrađuju, bolje da niti ne razmišljam kako će to tek traljavo ići s 5G.

Piše da će bazne stanice spajati na optiku. Pa nisu valjda trenutno spojene na bakrene parice?

Sve u svemu, brda se tresu (opet).

Odgovora 3

Razina korisnika 4
Ja ne znam dali ste Vi ludi ili ja, pa već sam ostavio svoje kontakte i putem Fb i ovdje na forumu, i što ste poduzeli ništa, napisao sam ovdje na forumu kakvo je stanje kod mene i što ste dogodilo, ama baš ništa VELIKO ništa.... Tako da sam u ovoj cijeloj priči ja lud od vašeg ponašanja!
Razina korisnika 4
@Kova_sb možemo se sve dogovoriti 😉 Ali i sam već sve znaš, za provjere i kontakte nam se trebaš javiti u inbox.
Razina korisnika 4
Taj 5g sigurno ide samo u odabrane gradove, ja nemam niti 3g signal! I dragi Vipovc, ako me zovete onda me zovite poslije 16:00!

Odgovori