Riješeno

Vip sekretarica

  • 16 November 2017
  • 8 odgovora
  • 6180 pregleda

Razina korisnika 2
  • Aktivni forumaš
  • 87 odgovora
Pozdrav,
2. Glasovni potpis

Pritisnite 1 za pozdravnu poruku i glasovni potpis.
Pritisnite 2 za glasovni potpis.
Postojeći glasovni potpis možete spremiti pritiskom na 2 ili snimiti novi pritiskom na 1.


Što je glasovni potpis?

3. Lozinka

Pritisnite 2 za lozinku.
Nakon upute, unesite svoju novu lozinku.
Napomena: Ako zaboravite svoju postojeću lozinku, molimo kontaktirajte Službu za korisnike na broj 091 77 00.


Kako lozinka funkcionira u svezi Vip sekretarice? Moram unijeti lozinku da bih mogao preslušati pristigle poruke?
icon

Najbolji odgovor od A1_Mirjana 17 November 2017, 15:56

Pogledaj original

Odgovora 8

Dobili ste A1 sekretaricu kojom se koristi nedostupan br.0917341833.Ostavite poruku,thank you.

Razina korisnika 2
E to je to. Hvala na potvrdi.
Razina korisnika 6
Bedž +4
Kada imaš snimljen samo glasovni potpis onda sekretarica onome tko ze zove kaže: Dobili ste Vip sekretaricu kojom se koristi [glasovni potpis], nakon zvučnog signala možete ostaviti svoju poruku.
Kada snimiš vlastitu pozdravnu poruku, onda se čuje samo poruka koja je nasnimljena.
Razina korisnika 2
Znači kad pozdravnu poruku nemam napravljenu, sekretarica se javlja automatski, I onda moj glasovni potpis se javi. A kad napravim pozdravnu poruku onda se moj glasovni potpis ne javi. Jeli tako?
Razina korisnika 2
Hvala, znači, još i dalje bi netko ako bi mi htio ostaviti glasovnu poruku morao čekati da ja završim sa svojom glasovnom porukom? Pakao za njih. Zašto nije spojeno xD

Jučer sam zvao agenta da pitam za ovo, nisu imali pojma što je što. Prihvaćam odgovor. Hvala.
Razina korisnika 1
Bedž +3
Pozdrav,

pozdravna poruka i glasovni potpis se ipak razlikuju, ali ne previše 😃
Glasovni potpis bi bilo početno predstavljanje kao tipa " Bok, dobili ste Ademovu sekretaricu" , a pozdravna poruka ostatak poruke koju snimate za osobe koje Vam odluče ostaviti poruku 🙂
Razina korisnika 2
Da, da,hvala, no nije mi jasno, onda su '' pozdravna poruka'' I' 'glasovni potpis'' ista stvar? Jer obadvoje rade isto. Zbunjen sam. A za lozinku razumijem, i da pretpostavljam da je da zaštiti sekretaricu od neželjenih ruku.
Razina korisnika 4
Odgovor na prvo pitanje je: Glasovni potpis je poruka koju ti ostavljaš osobama koje te zovu a ne mogu te dobiti, npr.: Dobar dan dobili ste sekretaricu od osobe xyz, trenutno sam zauzet i ne mogu se javiti pa molim ostavite poruku nakon tona.

A lozinka funkcionira vjerojatno kao sigurnost da netko ne bi došao do nečijih osobnih informacija, uglavnom zaštita.

Odgovori