Riješeno

Vip program vjernosti

  • 28 March 2018
  • 8 odgovora
  • 2038 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Prijavio sam se u Vip program vjernosti, dao sam slike osobne i sve ostalo što je trebalo, i nakon toga dobio sam nešto sitno megabajta nakon unosa bona, iza toga, već par puta sam unio bon i nisam dobio ništa, i uz to što ne dobijam ništa gratis, još nakon što isključim zrakoplovni mod ne dobijam nikakve obavijesti tko me zvao ili slao poruke dok je mobitel bio u zrakoplovnom modu, dosad sam bio zadovoljan vipom, dok se nisam uključio u "program vjernosti" baš vam je krasan program, nema šta, čudo jedno što mi sve dajete
icon

Najbolji odgovor od A1_Zoran 28 March 2018, 08:10

Pogledaj original

Odgovora 8

Razina korisnika 3
...ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit...


Opasan si lik, priznajem. A valjda ce se i moderatori usuditi dodijeliti ti jedan crveni karton, osim ako nisi i njih zastrasio svojim rijecima
Razina korisnika 3
@Amigo , nisi valjda mislio da ces od programa vrijednosti profitirati sa hrpom mb i sms poruka? Tvoja nerealna ocekivanja...
A za ovo drugo, javljanje tko te zvao i sl.; na portalu moj vip ( ne aplikaciji) mozes sve te opcije ukljuciti i igrati se s njima, a poruke koje ti je netko poslao kad si bio u zrakoplovnom modu ionako stignu.
Ako nisi vican koristenju portala nazovi szk, sve tvoje probleme rijese tijekom razgovora.
Razina korisnika 4
Pa čemu služi onda program "vrijednosti" misliš vjernosti ako nedate ništa, 100mb - 100mb, 5kn - 5kn, tamo lijepo piše, dobit ćeš ovo dobit ćeš ono, a na kraju, kita marjanova.
Slušaj rekreativac, ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit.
Ispoštuj moj program vjernosti i bit ćeš nagrađen od strane Boga.
Srdačan Pozdrav i hvala ti što postojiš gringo.


@Amigo ovakvo ponašanje i izražavanje nije prihvatljivo na forumu, čak niti u šali.
Ako nastaviš komunicirati na ovaj način, bit ćemo primorani ograničiti ti pristup forumu.
Hej Amigo! Javi nam svoj broj ovdje da provjerimo što se dogodilo. Uz program vjernosti bi samo trebao biti zadovoljniji pa ćemo se potruditi da tako i bude 🙂 Zoran
Razina korisnika 5
Bedž +2

Slušaj rekreativac, ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit.


A ja sam RVI i puca mi kifla na takve ko' ti 😛
Ok hvala
Pa čemu služi onda program "vrijednosti" misliš vjernosti ako nedate ništa, 100mb - 100mb, 5kn - 5kn, tamo lijepo piše, dobit ćeš ovo dobit ćeš ono, a na kraju, kita marjanova.
Slušaj rekreativac, ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit.
Ispoštuj moj program vjernosti i bit ćeš nagrađen od strane Boga.
Srdačan Pozdrav i hvala ti što postojiš gringo.
Sjedi 1

Odgovori