Riješeno

Vip program vjernosti

  • 28 March 2018
  • 8 odgovora
  • 2038 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Prijavio sam se u Vip program vjernosti, dao sam slike osobne i sve ostalo što je trebalo, i nakon toga dobio sam nešto sitno megabajta nakon unosa bona, iza toga, već par puta sam unio bon i nisam dobio ništa, i uz to što ne dobijam ništa gratis, još nakon što isključim zrakoplovni mod ne dobijam nikakve obavijesti tko me zvao ili slao poruke dok je mobitel bio u zrakoplovnom modu, dosad sam bio zadovoljan vipom, dok se nisam uključio u "program vjernosti" baš vam je krasan program, nema šta, čudo jedno što mi sve dajete
icon

Najbolji odgovor od A1_Zoran 28 March 2018, 08:10

Pogledaj original

Odgovora 8

Hej Amigo! Javi nam svoj broj ovdje da provjerimo što se dogodilo. Uz program vjernosti bi samo trebao biti zadovoljniji pa ćemo se potruditi da tako i bude 🙂 Zoran
Ok hvala
Razina korisnika 3
@Amigo , nisi valjda mislio da ces od programa vrijednosti profitirati sa hrpom mb i sms poruka? Tvoja nerealna ocekivanja...
A za ovo drugo, javljanje tko te zvao i sl.; na portalu moj vip ( ne aplikaciji) mozes sve te opcije ukljuciti i igrati se s njima, a poruke koje ti je netko poslao kad si bio u zrakoplovnom modu ionako stignu.
Ako nisi vican koristenju portala nazovi szk, sve tvoje probleme rijese tijekom razgovora.
Pa čemu služi onda program "vrijednosti" misliš vjernosti ako nedate ništa, 100mb - 100mb, 5kn - 5kn, tamo lijepo piše, dobit ćeš ovo dobit ćeš ono, a na kraju, kita marjanova.
Slušaj rekreativac, ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit.
Ispoštuj moj program vjernosti i bit ćeš nagrađen od strane Boga.
Srdačan Pozdrav i hvala ti što postojiš gringo.
Razina korisnika 3
...ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit...


Opasan si lik, priznajem. A valjda ce se i moderatori usuditi dodijeliti ti jedan crveni karton, osim ako nisi i njih zastrasio svojim rijecima
Sjedi 1
Razina korisnika 5
Bedž +2

Slušaj rekreativac, ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit.


A ja sam RVI i puca mi kifla na takve ko' ti 😛
Razina korisnika 4
Pa čemu služi onda program "vrijednosti" misliš vjernosti ako nedate ništa, 100mb - 100mb, 5kn - 5kn, tamo lijepo piše, dobit ćeš ovo dobit ćeš ono, a na kraju, kita marjanova.
Slušaj rekreativac, ja sam naoružan i imam ptsp, imam više žutih kartona nego Roy Keane.
Nije ti preporučljivo samnom se kačit.
Ispoštuj moj program vjernosti i bit ćeš nagrađen od strane Boga.
Srdačan Pozdrav i hvala ti što postojiš gringo.


@Amigo ovakvo ponašanje i izražavanje nije prihvatljivo na forumu, čak niti u šali.
Ako nastaviš komunicirati na ovaj način, bit ćemo primorani ograničiti ti pristup forumu.

Odgovori