VIP NOW

  • 10 July 2017
  • 6 odgovora
  • 2286 pregleda

Razina korisnika 1
Zanima me dali se dodatno naplacuje aktiviranje same usluge vip now? Ukljucena mi je od strane vipa u znak isprike.Neogranicen limit za streaming,ali sam trazila iskljucenje nesvidja mi se.Streaming mi nisu naplatili ali nesto ipak jesu.

Odgovora 6

Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa pročitaj na specifikaciji...
Razina korisnika 1
ej hvala ti,nisam se toga sjetila🆒
Razina korisnika 1
dvaput sam procitala(za svaki slucaj) i mogu ti reci da sam zakljucila da su mi naplatili svoju ispriku?
Ni u stare babe nema dzabe:D

+ sto su mi dodali" usluge drugih tvrtki"-nesjecam se da sam sta zatrazila ali dobro to cemo jos vidjeti
+sto mi stavljaju i zatezne kamate za dug koji nije moj(stari korisnik)
+ sto mi je linija pod provjerom zbog prigovora pa me pet dana prespajaju🆒
+sto mi na stvarni racun dodaju tudji dug

nije sad problem tih 6 kn mislim ono na 186 ali ono..stvarno?
Razina korisnika 1
strasno🆒
Razina korisnika 6
Bedž +6
I meni su prije par mjeseci zaračunali na računu Vip Now koji je trebao biti besplatan i to na 3 računa, vratili su natrag sve no nevjerojatni su koliko imaju grešaka u obračunavanju tih svojih računa, evo sad opet prije 2 mjeseca su kod mene imali grešku. Stvarno mi nije jasno da nešto što ide kompjuterski može imati TOLIKO grešaka. Kod niti jedne druge usluge nisam imao toliko prigovor za krivo obračunati račun kao kod Vipa, iako sve to na kraju oni odbiju i nikad tu nije bilo ptoblrma - opet je jako iritantno i zamorno kad stalno moraš neke prigivore slati.
Razina korisnika 1
Ja sam vipovac od samog pocetka.Za mene je vip znacilo-povjerenje i kvaliteta.Bilo je i prije sitnih greski,nazovem SZK i nekako se to brzo rijesi.Do unazad 2 mj ja nisam znala za prigovor,ne samo vipu bilo kome.Nikad se zalila nisam.Dobijem racun toliko i toliko i ide se platiti.Na pamet mi nije padalo da ja njih nesto provjeravam.A sad?Oni su me natjerali na to.19.6 sam ih obavjestila o problemima sa ovom linijom.Danas 11.7 halo🆒
Svakom se dogodi greska i ja bi rekla sve ok,da su se ispricali i rijesili to kako sam i zamolila prije izdavanja iduceg racuna.A oni opet po starom umjesto da stvar srede.Ja sam duzna tudje dugove placati?Cekam da mi odgovore da ih pitam,kojim clankom koja stavka njihovih uvjeta poslovanja kaze da ja moram tudje racune placati?

Odgovori