Riješeno

TV za van i Chill zarifa

  • 11 July 2019
  • 3 odgovora
  • 277 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Pozdrav, imam trio paket i Chill tarifu koja je neovisna o pretplati trio paketa. Zanima me kolika je točna potrošnja streaminga putem aplikacije "TV za van" na mobitelu putem Chill tarife?

Inače, u analizi potrošnje mobilnih podataka na uređaju mi stoji oko 37mb za cc 5minuta streaminga. Također me zanima zasto u aplikaciji ne postoji opcija za regulaciju kvalitete prikaza.

Hvala!
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 11 July 2019, 21:13

Pogledaj original

Odgovora 3

Dobio sam maloprije ponudu za Explore TV 15kn mjesečno također ni tu mi nije jasno da li se troše megabajti iz tarife ili ne?
Razina korisnika 7
Bedž +3
"Tv za van" je opcija, gratis u tv fiksnu (barem je bila dok sam ja uzimao) i na nju se troše Mb prometa. Koliko, ovisi o kvaliteti stream-a naravno. Kao youtube kad navališ na hd ili na sd, drugačije troši.

Explore tv koji se mjesečno naplaćuje nema naplate prometa dok god imaš prometa (Mb) u tarifi. Citiram:

Neograničeno pregledavanje sadržaja bez naplate podatkovnog prometa**
**Streaming opciju bez limita je moguće koristiti sve dok u tarifi ili podatkovnoj opciji postoje preostali MB. Nakon što korisnik iskoristi sve MB iz tarife ili podatkovne opcije, streaming opcija bez limita će biti onemogućena.

Uz napomenu da tv za van sadrži više kanala od explore-a (sukladno paketima na fiksnoj, ali ne baš svi programi) dok explore ima i videoteku.
Hvala

"Tv za van" je opcija, gratis u tv fiksnu (barem je bila dok sam ja uzimao) i na nju se troše Mb prometa. Koliko, ovisi o kvaliteti stream-a naravno. Kao youtube kad navališ na hd ili na sd, drugačije troši.

Explore tv koji se mjesečno naplaćuje nema naplate prometa dok god imaš prometa (Mb) u tarifi. Citiram:

Neograničeno pregledavanje sadržaja bez naplate podatkovnog prometa**
**Streaming opciju bez limita je moguće koristiti sve dok u tarifi ili podatkovnoj opciji postoje preostali MB. Nakon što korisnik iskoristi sve MB iz tarife ili podatkovne opcije, streaming opcija bez limita će biti onemogućena.

Uz napomenu da tv za van sadrži više kanala od explore-a (sukladno paketima na fiksnoj, ali ne baš svi programi) dok explore ima i videoteku.

Odgovori