Spam sa broja 32665

  • 27 July 2017
  • 5 odgovora
  • 4147 pregleda

  • Aktivni forumaš početnik
  • 20 odgovora
Tko dobiva broj 32665 i šalje onda spam SMS poruke?
Zašto Vipnet jednostavno ne zbloka taj broj i riješi problem spamanja?

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
https://hr-hr.facebook.com/help/130694300342171 sam si, ili ti je netko tvoj povezao broj s Fb-om, nema veze VIP...
Ako zbrišeš tel sa FB-a kako ćeš si povratit acc ako ti netko upadne u isti ili zaboraviš pass? Znači broj tel-a mora tamo ostati zbog sigurnosti.
Spam dolazi nevezan za bilo ičim... na hrvatskom ali lošim google translatorom... recimo spam sadrži riječ "mekdonalds". Očito je riječ o nekom automatiziranom sistemu, botu...

I nažalost tvoj odgovor mi stoga ne pomaže. Napomena da na FB-u piše da Vipnet može zaračunavati takve SMS usluge, što ne bude dobro ako će mi uzimati lovu za dobivanje SPAM-a, jer od toga onda Vipnet ima koristi a ne mi korisnici.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa piše ti tu gore da moraš poslat STOP... Pročitaj malo...
A gdje piše cijena slanja SMSa prema tom broju? ili je to skriveno nekim malim slovima :)
fora mi je to kad moram nešto otkazivati na što nisam ni pristao prvi puta.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Možda ti je sin ili netko aktivirao... Ili si slučajno sam aktivirao klikanjem nečeg po FB... Vjerojatno je besplatno, takve poruke su uvijek besplatne... Za Twitter, Instagram,... Svi to uvode pod krinkom zaštite računa, a zapravo je jedini cilj doći do podataka i kanala za dodatni marketing. Zaštitit račun možeš i dodatnim mailom, boljom šifrom...

Odgovori