Riješeno

Slanje mb

  • 28 February 2018
  • 2 odgovora
  • 3778 pregleda

Ukljucila sam tarifu "Loodilo" i isla sam megabajte podijeliti i napravila sam sve kako je pisalo no kada sam poslala broj na koji zelim poslati megabajte dobila sam sljedecu poruku: MB mozes pokloniti samo aktivnom Vipme broju. Vip..kako mogu rjesiti taj problem i poslati megabajte?
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 1 March 2018, 04:49

Pogledaj original

Odgovora 2

Razina korisnika 7
Bedž +3
Jel broj na koji želiš poslati MB aktivan i koristi se? Na vrijeme mu je obnovljen račun ili je istekao pa je broj ugašen? Ili ako nije obnovljen račun na vrijeme pa može samo primati pozive? Pitaj onog/onu kojoj želiš poslati MB ili nazovi SZK pa pitaj njih jer ovako teško da ti netko može pomoć.
Razina korisnika 3
Jel broj na koji želiš poslati MB aktivan i koristi se? Na vrijeme mu je obnovljen račun ili je istekao pa je broj ugašen? Ili ako nije obnovljen račun na vrijeme pa može samo primati pozive? Pitaj onog/onu kojoj želiš poslati MB ili nazovi SZK pa pitaj njih jer ovako teško da ti netko može pomoć.

Osim ovog što je Gogsy naveo, MB možeš dijeliti samo s Vipme korisnicima pa pripazi da je broj kojem MB šalješ doista na Vip bonovima.

Odgovori