Riješeno

Problemi u webshopu

  • 8 May 2017
  • 4 odgovora
  • 213 pregleda

Razina korisnika 1
Evo mene opet ?
Pricekala sam ipak malo neke popuste i sad kad zelim napraviti ugovor preko webshopa, opet se javlja ista greska kao prije mjesec dana. U cemu je stvar? I to nije prvi problem koji imamna vip webshopu. Bojim se da necu imati web popust ako napravim ugovor prek telefona
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 8 May 2017, 07:55

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 1
Evo mene opet ?
Pricekala sam ipak malo neke popuste i sad kad zelim napraviti ugovor preko webshopa, opet se javlja ista greska kao prije mjesec dana. U cemu je stvar? I to nije prvi problem koji imamna vip webshopu. Bojim se da necu imati web popust ako napravim ugovor prek telefona


Inace nisam vip pretplatnik
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pokušaj preko računala i ipak nazovi SZK. Nećeš izgubiti popust ako ti samo odrade kupnju umjesto tebe, a možda ti i uspiju otkloniti grešku.
Razina korisnika 1
Pokušaj preko računala i ipak nazovi SZK. Nećeš izgubiti popust ako ti samo odrade kupnju umjesto tebe, a možda ti i uspiju otkloniti grešku.

Hvala ti!
Razina korisnika 1
Pokušaj preko računala i ipak nazovi SZK. Nećeš izgubiti popust ako ti samo odrade kupnju umjesto tebe, a možda ti i uspiju otkloniti grešku.

Hvala ti!

Evo da javim..Narudzba mi je prosla, ali tek iz druge preko kompa. Tako da nema potrebe da zovem. Ponekad su stvari jednostavne a ne padnu nam napamet. ? Hvala na brzom odgovoru Sunasce ??

Odgovori