Prijenos broja u A1

  • 1 November 2018
  • 7 odgovora
  • 4507 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor
Koliko treba za prijenos broja iz druge mreže u A1???
Isključio me prošli operater (po nalogu A1) i vec sam cijeli dan bez mreže i mobilnih usluga...

Odgovora 7

Razina korisnika 7
Bedž +3
Za kad je prijenos bio dogovoren? Ako su prošli rok, kad te uključe napiši zahtjev za naknadu zbog kašnjenja. 10kn po satu.
Razina korisnika 3
Bedž +3
Bok ROVAD,

prijenos broja se radi isti dan kad te stari operater isključi. O točnom datumu isključenja kod jednog operatera i uključujenja kod drugog primaš SMS obavijest. Ako si napravio prijenos broja na bonove potrebno je aktivirati karticu prvim pozivom i odabrati hrvatski kao željeni jezik. Nakon toga možeš nadoplatiti račun i aktivirati željenu tarifu.
Ma sve ok...
Sum kartica koju ste poslali za prijenos broja nije funcionirala. U A1 centru sam dobio novu i sad radi.
Razina korisnika 1
Pozdrav ROVAD,
drago mi je da sad sve OK i nadam se kako ćemo uspješno surađivati 🙂
Sve se brzo rešilo što se tiče prenod broja, ali ako zahtjevam da mi homebox i sat tv stave na jedan račun, zato sam se i prebavila na A 1,i to nenaprave, ja placala sve na homebox i bila u pretplati 600 i nest kuna, jer sam mislila da je to za sve, a ono meni pocetkom mjeseca iskljucili sat tv, radi neplacanja, i evo 3 tjedna cekam da mi proknjize racun sa homebox na sat tv, i svaki dan vec 3 tjedna zovem i svaki dan mi jedno te isto govore da ce ubrzati proces, al jos nista....... da to treba toliko dugo to mi neide u glavu, a sta da nisam zvala koliko bi onda cekala ako ovo ide u ubrzano procesu, jako sam nezadovoljna i zao mi je sto sam se prebacila u A1,razmisljam o raskidanju ugovora radi nezadovoljstva
Bok Blonde, žao mi je zbog negativnog iskustva koje imaš. Jesi li ponovila zahtjev za spajanjem računa u jedan zajednički (zbirni) račun? I da li si mailom poslala potvrdu o uplati uz navedeno objašnjenje? :S
Nisam mogla poslat potvrdu kad oni sami preknjizavaju, jer sam na homeboxu bila u pretplati 600 i nest kuna, i sad vec 3 tjedna to resavaju pa nikako da rese, a sto se tice da mi stave sve na jedan racun mogu ali tek kad rese sa racunima sve

Odgovori