Preseljenje priključka u Podbrežje

  • 29 November 2018
  • 4 odgovora
  • 349 pregleda

Pozdrav. Početkom 10.mjeseca sam se preselila u Podbrežje, zatražila preseljenje priključka i do danas me nisu prespojili. Ugovor je za internet +TV. Od tada sam xy puta bila na prodajnom mjestu, razgovarala sa SZK, pisala mailove. Trenutno mi je u tijeku raskid ugovora. Zanima me jel netko imao istu situaciju

Odgovora 4

Pozdrav Maaja, s obzirom da si navela kako si se javila i putem maila, svakako ćeš dobit tim putem odgovor. Možeš nam i ovdje u inbox poslati svoje podatke (ime, prezime i OIB) kako bi ti sve provjerili.
Hi... Eto, ja sam u fazi preseljenja u Podbrežje. Zvala sam A1, tj. B.net za preseljenje priključka, rečeno mi je da opišem svoj problem i pošaljem mail službi za korisnike. Prošlo je tek 2 dana, ali nekak imam osjećaj da bu se to odužilo, a ja nemam vremena čekat po mjesec i pol i više... 😞
Mogu li i ja poslati podatke u Vaš inbox...? Bar da znam koliko će to potrajati...
Hi... Eto, ja sam u fazi preseljenja u Podbrežje. Zvala sam A1, tj. B.net za preseljenje priključka, rečeno mi je da opišem svoj problem i pošaljem mail službi za korisnike. Prošlo je tek 2 dana, ali nekak imam osjećaj da bu se to odužilo, a ja nemam vremena čekat po mjesec i pol i više... :-(

Pozdrav @Sil,

za početak sve najbolje u 2019. godini! :)

Možeš nam se javiti u inbox sa svojim podacima ili pričekati odgovor na e-mail.

Odgovori