prekid ugovorne obaveze bez placanja penala

  • 11 July 2017
  • 3 odgovora
  • 682 pregleda

Boris dzepina molim da mi se odobri prekid ugovorne obaveze bez placanja penala radi problema sa vip 3 paketom koji imam od samog pocetka ugovorne obaveze. Problemi su zaledivanje slike i nemogucnost prebacivanja nekih programa na oba viptv. Jako spori i isprekidani internet uz tesko uspostavljanje veze nemogucnost koristenje telefona zbog slabe veze.

U dosta slucaja sam sa mobitela kontaktirao vasu teh podrsku za korisnike gdje su vasi usluzni djelatnici to resetirali skupa s mnom pa bi to radilo par dana a onda bi se problemi ponavljali

Zbog ucestalosti problema koji se izgleda nemogu rijesiti molim da sagledate ovaj moj problem i dozivite da se to vama desava kao kupcu i nademo neko pozitivno rjesenje na ovu moju zamolbu

Odgovora 3

Razina korisnika 1
salji pisani prigovor vipu preporuceno na njihovu adresu ili mailom,imas na vip stranici
Razina korisnika 1
kazem ti to dok ti ovi nasi divni pametnjakovici nisu odgovorili "forum nije mjesto podnosenja prigovora obrati se vipu"
Ocito nisu u mogucnosti shvatiti da su ljudi toliko frustrirani uslugama vipa,da vise neznaju kome bi se obratili.Pa se obracaju i njima u nadi da ce im netko pomoci.
hvala na savjetu

Odgovori