Riješeno

Poteškoća sa @vip.hr mailovima

• 29 Rujan 2018
  • 5 odgovora
  • 854 pregleda

• Probio led s 1 postom
  • 3 odgovora
Ne znam što se događa, ali od jutros ne rade @vip.hr mail adrese tj. server javlja grešku sa lozinkom ili se ne može spojiti.
Jel netko zna o čemu se radi ?
icon

Najbolji odgovor od A1_Mirjana 29 Rujan 2018, 13:37

Pozdrav svima,

trenutno imamo nadogradnju sustava i tijekom današnjeg dana određene funkcionalnosti kao Moj Vip i mailovi neće biti dostupni. Isprike svima na eventualnim neugodnostima, ali promjene nam stižu i vjerujem da ćemo svi imati koristi od njih 🙂
Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 6
Ista stvar i kod mene. Ne radi mi ni Moj Vip aplikacija. Možda ima kakve veze sa prebacivanjem na a1.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Vjerojatno je do toga... Bilo bi lijepo da su obavijestili, ali kako to već ide...
Razina korisnika 1
Pozdrav svima,

trenutno imamo nadogradnju sustava i tijekom današnjeg dana određene funkcionalnosti kao Moj Vip i mailovi neće biti dostupni. Isprike svima na eventualnim neugodnostima, ali promjene nam stižu i vjerujem da ćemo svi imati koristi od njih 🙂
Pozdrav svima,

od jučer se ne mogu spojiti na webmail sa domenom @1net.hr
Zna li netko u čemu je problem? Javlja mi "Korisnik ne postoji"

Imam taj mail već godinama...

Hvala!
@kmarjanovic Pozdrav, nemamo trenutno održavanje sustava tako da do toga nije. E sad, trebali bi naši kolege s tehničkog odjela škicnuti da vide o čemu je zapravo riječ s obzirom da su oni zaduženi za domenu. Tako da ih možeš slobodno kontaktirati na besplatan broj 0800 091 091.

Odgovori