Riješeno

Plaćanje računa bar kodom

  • 8 February 2018
  • 3 odgovora
  • 7281 pregled

  • Forum rekreativac početnik
  • 8 odgovora
Uzela sam nedavno mobitel na pretplatu i dogovorila da mi mjesečni računi dolaze mailom zbog dodatnih pogodnosti. Dobila sam prvi i priložena je naravno uplatnica normalna koju mogu isprintati, a imam i podatke za ispuniti opću uplatnicu dakle to nije problem, nego me samo zanima kako funkciuonira ovaj bar kod. U aplikaciji Moj Vip je priložen uz račun bar kod koji mogu otvoriti preko cijelog ekrana i što onda radim s njim? Gdje to idem platiti kako se to skenira? :))
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 12 January 2021, 10:44

Pogledaj original

Odgovora 3

Razina korisnika 7
Bedž +3
Kao i svaki račun za režije, barkod skeniraju u pošti / banci / FINA-i prilikom plaćanja računa (isti isprintaš). Ili ako imaš internet bankarstvo na mobitelu, kao da plaćaš račun. U mobilnoj aplikaciji internet bankarstva izabereš novi fotonalog (plaćanje barkodom), zoomiraš kamerom na dio ekrana gdje si povećala barkod i platiš.

Dali mogu platit racun sa bar kodom putem screen shota?

Razina korisnika 7
Bedž +3

Dali mogu platit racun sa bar kodom putem screen shota?


Da, ali svakako provjeriš prije iznos i kome uplaćuješ. Screenshot je isto kao da u aplikaciji internet bankarstva staviš skeniranje fotonaloga i onda skeniraš ili uplatnicu ili ekran. Ja konkretno zoomiram račun dobiven emailom na ekranu i sve uredno očita.

Odgovori