Riješeno

Otplata uredaja

  • 7 November 2018
  • 5 odgovora
  • 261 pregled

  • Forum rekreativac početnik
  • 3 odgovora
Pozdrav! Produžila sam ugovor ranije i nikada do sada kada sam produzivala ugovor nisam plaćala ratu za stari uređaj i za novi !? A i nitko mi to nije rekao u prodajnom centru??
icon

Najbolji odgovor od gogsy1975 7 November 2018, 20:29

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa ako ti je stara otplata uređaja bila na 24 rate a produženje si potpisala 3 ili 6 mjeseci prije isteka (i uzela novi mob), misliš da će ti A1 oprostiti onih 3 ili koliko već rata za stari mob? 😉
Razina korisnika 5
Ne branim A1 , ali u potpunosti se slažem s kolegom @gogsy1975 ,
stvarno nema logike da ti oproste rate koje su ti preostale za mobitel.
Kad bi tako bilo , da se to oprašta , svi bi to radili.
Jednostavno nitko te na to ne treba upozoravati .. to je čista logika .
Razina korisnika 7
Bedž +3
Isto tako podrazumijeva se da nova ugovorna obveza ne traje 24mj nego 24+ preostali mjeseci od stare UO.
Razina korisnika 6
Bedž +4
@Sunasce Smatram da u ovom zadnjem postu nisi u pravu. Produženjem prestaje stara ugovorna obveza i počinje teći nova, ali svakako se moraju otplatiti preostale rate za stari uređaj. Barem je tako bilo u mojem slučaju.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako nisu što mijenjali dosad je bilo tako. 4 puta sam tijekom godina produljivala prije vremena kod HT i VIP, nisam ništa plaćala duplo, ali je uredno nastavljala nova cijena pretplate i trajala nova UO preostale mjesece + 24. Ostavljam prostor da je to ukinuto ili promijenjeno jer je zadnji ugovor bio nakon isteka, a sad raskid po isteku.

Odgovori