Riješeno

Optika Jakuševec

• 29 Studeni 2018
  • 4 odgovora
  • 158 pregleda

HT je u Jakuševcu objavio da provode optiku u cijelom mjestu, uključujući lokacije na kojima vaš kabel nije dostupan, pa me zanima hoćete li vi preko njihove optike pružati svoje optičke pakete. Znam da je na nekim mjestima dostupan vaš kabel, ali to je samo u zgradama, a kuće nisu pokrivene dok će HT ovime pokriti i sve kuće, a vidim da HT nudi drugim operaterima najam svjetlovodne niti pa me zanima hoćete li nuditi i vi svoje optičke usluge.

icon

Najbolji odgovor od A1_Mateja 30 Studeni 2018, 19:58

Pozdrav ekipa, dobili smo povratnu informaciju da na tom području imamo infrastrukturu koja podržava velike brzine pa nemamo potrebe za iznajmljivanjem optičkih od HT-a. 🙂
Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 4
Mislim da je teško izvedivo da će HT dati VIPu najam optike barem tu kod mene VIP ne da nikome pa čak ni svojim tvrtkama kćerima da prismrde optici a kamoli konkurentskoj firmi.
Razina korisnika 6
Bedž
Ako sam dobro pročitao, svaki operater je dužan omogućiti iznajmljivanje svoje optičke infrastrukture ostalim zainteresiranima. A1 u svojim objavama o namjeri gradnje ima istaknute i cijene za takvo što. E sad da li će i kada početi s tim, to se još ne zna.
Ovog trenutka ne raspolažemo potrebnom informacijom. Poslala sam upit na provjeru, pa te molim za malo strpljenja do odgovora.
Pozdrav ekipa, dobili smo povratnu informaciju da na tom području imamo infrastrukturu koja podržava velike brzine pa nemamo potrebe za iznajmljivanjem optičkih od HT-a. 🙂

Odgovori