Riješeno

Optika

• 23 Studeni 2018
  • 13 odgovora
  • 420 pregleda

Pozdrav, zanima me, vidio sam na HAKOM stranicama da imate planove za povući optiku u gornjoj Dubravi. Konkretno zanima me za lelijsku ulicu?
icon

Najbolji odgovor od A1_Mirjana 26 Studeni 2018, 14:20

robertinjo, evo, saznala :)
Za područje Lelijske ulice je za sada u planu postavljanje optike od brojeva 1 do 29.
Pogledaj original

Odgovora 13

Razina korisnika 1
Pozdrav robertinjo :)

provjerit ću s kolegama s nadležnog odjela pa ti javim informaciju 🙂
Razina korisnika 1
robertinjo, evo, saznala :)
Za područje Lelijske ulice je za sada u planu postavljanje optike od brojeva 1 do 29.
Hvala na odgovoru mirjana, ja sam na broju 32, to onda znači da ja nikako onda ne mogu dobit uslugu, ili moram cekat, da li se može nadoplatit ili postoji li uopće neka opcija?
Razina korisnika 1
Ne, nadoplata nije moguća. Ne radi se tu baš o malim ciframa tako da ni ne preporučujemo 😃 Trebat će se ipak još strpiti do novog proširenja.
Jos jedno pitanje,to mi nije jasno, ja sam na broju 32, a broj 29 je na lijevoj strani s tim da je taj broj još jedno 50 metara iza mene pa me zanima da li to ide samo po jednoj strani ulice ili će biti prebačeno na drugu do broja 32 pošto je taj broj prije tog broja. To pitam isključivo radi interaktivne karte koju sam vidio na hakomu jer je na jednoj strani ulice prikazano da ima a na drugoj da nema?
Razina korisnika 4
Hvala na odgovoru mirjana, ja sam na broju 32, to onda znači da ja nikako onda ne mogu dobit uslugu, ili moram cekat, da li se može nadoplatit ili postoji li uopće neka opcija?

Uzmi kod susjeda na broju 28 pa povuci utp kabel do sebe 😎

Hvala na odgovoru mirjana, ja sam na broju 32, to onda znači da ja nikako onda ne mogu dobit uslugu, ili moram cekat, da li se može nadoplatit ili postoji li uopće neka opcija?Uzmi kod susjeda na broju 28 pa povuci utp kabel do sebe 😎
Jos jedno pitanje,to mi nije jasno, ja sam na broju 32, a broj 29 je na lijevoj strani s tim da je taj broj još jedno 50 metara iza mene pa me zanima da li to ide samo po jednoj strani ulice ili će biti prebačeno na drugu do broja 32 pošto je taj broj prije tog broja. To pitam isključivo radi interaktivne karte koju sam vidio na hakomu jer je na jednoj strani ulice prikazano da ima a na drugoj da nema?
Šaljem na provjeru pa se javimo s informacijom. 😃
Hvala
Razina korisnika 2
Dobili smo povratnu informaciju, ta strana ulice neće biti pokrivena tim optičkim prstenom 😕 Kada i ako ta strana ulice ubuduće bude pokrivena, bit će pokrivena drugim optičkim prstenom.
Ne razumijem tu logiku, znači jedna strana ulice do broja 29 će imati optiku a cijela desna strana ne? Ako sam dobro shvatio?
To su vjerojatno podzemne instalacije, ostalo ce ici po banderama ako se ne varam? Neka me netko ispravi ako grijesim
Dio ulice je podzeman a onda se penje na bandere, koje su na mojoj strani ulice, zato mi i nije jasno da ja koji sam na strani gdje je bandera ne dobijem a netko preko puta da, u biti uopće mi nije jasno zašto jedna strana ulice može imati nekakvu infrastruktuu a druga ne?

Odgovori