Riješeno

Opcija za smsove

  • 30 January 2019
  • 4 odgovora
  • 1734 pregleda

Razina korisnika 4
Bedž +4
  • Bližim se zvijezdama
  • 346 odgovora
Zanima me je li moguce na zahtjev dobiti opciju za dodatne sms-ove u mobilnim tarifama jer znam da to ne nudite redovito, a inace trebaju mi jer mi je primarni mobitel nokia 3310 new, a ponekad koristim i samsung j6 ali za to me ne zanima. Ono neki dan za 60kn ponuda je bila neka tarifa koju nisam htio.
icon

Najbolji odgovor od A1_MIvan 30 January 2019, 23:24

Pogledaj original

Odgovora 4

Razina korisnika 2
Bedž +2
Takve opcije jednostavno više nemamo, ponuda nam već neko vrijeme gravitira prema jedinicama koje se koriste i za razogovore i za SMS poruke. Trenutno aktualne tarife na bonovima imaju snackove u veličinama 40, 100, i 200 jedinica koji ti mogu poslužiti za SMS poruke, dok tarife na pretplati niti nemaju neke dodatne opcije za aktivaciju, barem po pitanju razgovora i SMS-ova. Nisam siguran koristiš li bonove ili pretplatu pa pišem općenito 🙂
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ma pretplatu, ali sto vas kosta da imate te opcije? Uvijek ljudima moze zatrebat
Razina korisnika 7
Bedž +3
@Remko1 - lega, doba je free interneta, nokijicu u ladicu i android, viber, whatsapp. Prošla su vremena kad su operateri bili u blokadi zbog milijun poruka oko Božića i Nove, da da ne pričam o cijeni poruke i mms-a od 2,99 kuna. 😉
Razina korisnika 4
Bedž +4
Ma lega, žena mi neda smartfon jer puno komuniciram pa bih svaku sekundu bio na njemu. Ali definitivno planiram uzeti nokiu bananu koja ima barem whatsapp😂 a inace nisam ni znao za blokadu i tako veliku cijenu

Odgovori