Riješeno

Nove ponude za Uskrs

  • 27 March 2017
  • 5 odgovora
  • 425 pregleda

Razina korisnika 1
Mene zanima da li ce uskoro biti novih ponuda. S obzirom da dolazi Uskrs, Vip je znao imati povoljnije tarife i pakete
icon

Najbolji odgovor od A1_Ivana 27 March 2017, 13:29

Pogledaj original

Odgovora 5

Razina korisnika 3
Bok Sonny, eeee i mi bi voljeli znati 😃 ....ali psssst. Kad bude, bit će objavljeno 🙂 Samo strpljivo. Kad god da budu, vjerujem da te neće razočarati.
Razina korisnika 1
Bok Sonny, eeee i mi bi voljeli znati 😃 ....ali psssst. Kad bude, bit će objavljeno 🙂 Samo strpljivo. Kad god da budu, vjerujem da te neće razočarati.
Nadam se da ce biti uskoro jer mi je vec sada "na knap" sto bi rekli. ?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako produljuješ ugovor ili prebacuješ usluge zovi pa vidi što ti nude "ispod stola"...
Razina korisnika 1
Ako produljuješ ugovor ili prebacuješ usluge zovi pa vidi što ti nude "ispod stola"...
Nista od toga. Broj mi je na firmu to nam je pod ugovorom drugdje jos 9 mjeseci. Uzimam privatno novi broj. Takve ponude me zanimaju. I da, zaboravila sam pitat nekoga da li se moze prebacit broj na bonove koji nisam koristila godinu i pol. Ili ga moram prvo ponovo nadoplatit i aktivirat i koristit neka 3 mjeseca. Ne znam kako je u Vipu.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ako ga nisi koristila niti nadoplatila godinu i pol možeš karticu bacit u smeće... Al možeš kupit bilo koju karticu i sutradan tražit prijenos broja, ako ti to bude značilo bolja cijena/ponuda... Ti je isto za sve operatere.

Odgovori