nesposobna podrška

  • 26 February 2019
  • 5 odgovora
  • 1697 pregleda

prije dva mjeseca sam zvao 5-6 puta šta 0800 091 091 šta 0800 013 013, prebacivali me iz 091 na 013, sa 013 na 091 .. nebrojeno puta kroz tjedan dana, svaki put po 15-20 min čekanja i laprdanja automata o a1 uslugama, a usluge nigdi.
Bio dva puta u split city centar, čekao red, isti dečko me primao, ostavljao podatke dva puta, po pola sata buljio u ekran kao da testira vid, lipio papiriće žute po ekranu, zvače skaže sutra, pitat će šefa, sve će, pa ništa, nitko nije niti nazvao
zatim mailom, kažu odgovorit će služba svakako u roku od 15 dana, gle čuda ništa, niti odgovora
kako to ?

Odgovora 5

Razina korisnika 4
Bedž +4
Opće poznato, meditiraj svaki dan i pripremi se za živciranje; slanje mailova i zvanja... sretno
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ovdje samo možeš dobiti ponudu od nekog moderatora da se javiš u inbox sa podacima. Možda bi da si opisao problem netko od forumaša dao neki svrsishodan savjet a ovako je tema o nesposobnjakovićima kojih ima na svakoj mreži. 😉
hvala, znači ovdje ima i četvrti način, a meditiranje i telepatiju ću onda ipak poslije probati
Dao sam in da riješe običnu kompleksnu inverznu matricu sta zna svaki student za 5te godinen pmf-a, nego šta se nejave da jesu ili nisu il nemogu ili išta .. nego nema problema, može pa ništa, pa dođen opet tamo u city, parkiran auto, potroši žena pare na gluposti uzalud, pričan sa čovikon iza pulta, on me sluša priča nešto, napiše nešto na sticker, zalipi sticker .. al ko da je virtualan pult, priko noći desi se bug, resetira se i čoik i sticker i za par dana na repeat .. jeb ih iso poslovanje, svaka šuša dobije certifikat 😁
ok problem nije standardan, prebacit konkretni broj sa tele2 na vip, ali vip samo mobilni internet
Razina korisnika 1
Pozdrav @vasa3, ako je riječ o prebacivanju voice broja s Tele2 na samo mobilni internet na A1, isto neće biti moguće :(
Ali slobodno nam se javi u INBOX s podatcima pa ćemo provjeriti što je to u obradi.
Anita
Netko je tu fulao... ili ti pa nisi rekao što želiš ili A1...ovo je žešči kuršlus. Đaba si prebacivao, a sada nema nazad.

Odgovori