Riješeno

Nepruzanje usluge

  • 17 February 2019
  • 5 odgovora
  • 1789 pregleda

Potpisao sam ugovor za trio paket a usluga mi nije pruzena...
icon

Najbolji odgovor od A1_Mirjana 19 February 2019, 15:22

Pogledaj original

Odgovora 5

Potpisao sam ugovor za trio paket i iz njega uredjaj tv. Ni nakon 60 dana mi usluga nije pruzena, a ni nece biti jer A1 ne zeli da plati HT da razvuku 50tak metara kabla za novi prikljucak. I nikom nista? Zar ugovor ne obavezuje A1 da mi pruzi uslugu ili ponudi neku zamensku koju mogu pruziti? Placa li A1 nama penale kad nam ne pruzi potpisanu uslugu?
Razina korisnika 1
Bedž +3
Pozdrav Dejane,
ovo su zaista iznimne situacije, ali ako infrastruktura ne postoji, mi ju nismo obvezni provoditi i platiti. To je infrastruktura od HT-a koju mi koristimo i samo ju isključivo oni mogu provesti i platiti. Ono što ti mi možemo u ovom trenutku ponuditi je naša usluga Homeboxa (internet+ telefon) i usluga satelitske televizije.
To sam se i ja nadao, ali ne da dobijem ponizavajuci odgovor od radnika u poslovnici... Naime, potpisao sam ugovor za trio paket uz kupovinu uredjaja tv samsung 43 uhd i promocijom 6 mjeseci , a kad sam posle 2 mjeseca cekanja dosao u poslovnicu da prihvatim i nepovoljnije uvjete za homebox + sat tv, rekli su mi da mogu uzeti samo bez uredjaja, i da cak ne mogu uredjaj dobiti ni pod uvjetima za taj zamenski paket ?! U prevodu, da mi je zaposleni u poslovnici prilikom sklapanja ugovora odmah predlozio homebox i sat tv, dobio bih uslugu odmah, dobio bi i uredjaj, ali posto sam potpisao ugovor za trio paket, sad sam ostao i bez usluge i bez uredjaja, a ugovor koji sam potpusao ocito vazi samo za mene, a ne i za A1... a jos sam na predlog prodavca sklopio ugovor i za mobitel jer eto Povezi sve i bice povoljnije... Kako je taj ugovor koji vama ne odgovara nevazeci, a ovaj koji vam odgovara je vazeci?! Iako redovno placam, sta bi se desilo da ja jednostrano proglasim ugovor za mobitel nevazecim i da necu da placam , jer ni vi ne postujete ugovor ? A jos komicnije je da sam napisao prigovor na koji nema odgovora...
Glavno da ćeš sve platiti, pa ćeš se žaliti, pa će ti umanjiti račun.
To je normalno, za koji mjesec bit će kako ti hoćeš.😂
Ma najvise me iritira to sto se nisu ni potrudili da mi ponude zamensku uslugu, nego ja moram da idem po poslovnicama, da ih zivkam, da bi se na kraju postavili kao da nista nismo potpisali, nego da sam prvi put dosao?!

Odgovori