Ne mogu kupiti preko Tomato kartice

  • 20 May 2017
  • 10 odgovora
  • 456 pregleda

Postovani vidio sam slicnu temu ali nisam rijesio problem. Kada zelim nesto kupiti na igrici fifa mobil prikaze mi gresku. Paket kosta 15 kn, a na racunu imam oko 23 kn.

Odgovora 10

Razina korisnika 7
Bedž +3
Pogledaj da ti premium SMS u postavkama uređaja nije onemogućen (to je onaj sms na kratke kodove koji te upozori da bi mogao biti naplaćen pa ga većina onemogući iako su ti sms-ovi uglavnom besplatni)
Postovan ugasio sam (nesto) u postavkam i sad radi, no kada stisnem "kupi" potrebna je prijava i ne zeli mi se prijaviti. Onda sam stisnuo "zaboravlkena lozinka" i upisao ispravnu(isto kao i tamo) i pisalo je da je lozinka ispravna. To je druga stvar ali prvi problem je rijesen, Hvala! Na slici skros dolje sam iskljucio.
Ako se radi o poteškoći sa Google Play prijavom postavke za internet na samom uređaju nebi trebale imati utjecaja, osim ako se ne možeš uopće spojiti na internet. Da li si nešto baš mijenjao u postavkama Google Play trgovine? 😮
Nisam nista mjenjao, internet mi radi. Ja bi vam dao sifru kad bi neko probao ugasiti ovu provjeru. Ili ako mislite da znate kako rijesiti, dam vam i broj za kontakt... Puno bi mi znacilo kad bi mi pomogli:)
Razina korisnika 7
Bedž +3
Pa samo stavi svakih 30 min ili nikada da ti traži šifru maila, ali to ti baš i ne preporučam osim ako nisi jedini koji ima pristup uređaju. Neko dijete ti može nehotice kupiti bilo što ako ti ne traži potvrdu kupnje nego ide automatski na plaćanje...
Da, ali meni ne zeli prihvatiti sifru, i kada stisnem "zaboravljena lozinka" normalno se prijavim na svoj racun i kada se ppnovno vratim ne prihvca. Jel trebam upisati mozda onu prvu sifru koju sam imao ili?
Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne shvaćam, jednom ti prihvati šifru drugi put ne?
Na računalu možeš uć u Google Play normalno? Koji mobitel imaš? Probaj očistiti data i cache od Google Play Store i Google Play Framework...
Stavio bi video ali ne prihvaca format. Ocistio sam i isto je.
Razina korisnika 7
Bedž +3
Čudno... Možda da je pokušaš promijeniti skroz pa onda očisti podatke na mobitelu i pokušaj se ponovno prijaviti...
Izbrisao sam sve podatke od Google Play Store i uspio sam, hvala vam puno!!!!!!:D:D:D:D:D:D:D:D:D A ovaj poklon od 15 kn je bas super, hvala TOMATO!(sutra kad kupim za 200 kn nece se niti primjetiti tih 15)

Odgovori