Riješeno

Može li se uplatiti preko tomato kartice novac na paypal

  • 11 July 2017
  • 1 odgovor
  • 2297 pregleda

Postovani molio bi pomoc i/ili savjet moze li se preko tomato kartice uplatiti neki iznos na paypal racun? Moze li se kupiti bon pa negdje ukucati pa da se taj iznos(ili priblizno taj iznos) pojavi na paypal racunu? Mozda je pitanje malo gupo ali kada sam imao problem sa vracanjem novaca koje sam potrosio na "trgovini play" gospodin u "sluzbi za korisnike" me pitao jel da mi taj iznos koj je trebao biti vracen uplati na "paypal racun" ili na tomato karticu, pa me to zbunilo jer mi bas sad trebaju novci na paypal. Ako treba pojasniti neki dio samo napisite. Unaprijed hvala!
icon

Najbolji odgovor od Sunasce 11 July 2017, 07:59

Pogledaj original

Odgovora 1

Razina korisnika 7
Bedž +3
Ne možeš uplatiti novac s bona na Paypal, niti ikakav novac na Paypal osim s jednog PayPal računa na drugi. VIP surađuje s PP (može se kupiti bon preko PP, ali ne i obrnuto) pa su vjerojatno zato ponudili uplatu na Paypal. Inače, PP je "vrsta" internetskog POS aparata, ako ga imaš dovoljno je da uplatiš novac na karticu koja je povezana s tvojim Paypal računom i dalje plaćaš preko Paypala što hoćeš, a Paypal povlači novac automatski s tvoje kartice. Ako baš želiš testirati Paypal balance (stanje) i kupnju direktno a stanja, onda možeš zamoliti nekog tko ga isto ima da ti uplati novac na tvoj Paypal (email kojim si registriran). Ti mu daš gotovinu, a on ti sa svoje kartice prebaci na tvoj račun.

Odgovori