Lažno oglašavanje

  • 4 May 2019
  • 4 odgovora
  • 245 pregleda

  • Forum rekreativac početnik
  • 4 odgovora
Prije par mjeseci dobio sam ponudu za chill tarifu u iznosu od 50kn na 12mj. Ponudu sam prihvatio za taj iznos da bi sada tj od ovog mjeseca tarifa skočila na 60kn, dakle sada je tarifa za 10kn skuplja od prvotne ponude.

Ja ne znam jel je u Hrvatskoj normalno ovako varati korisnike? Jer ovo se zove lažno oglašavanje.

Odgovora 4

Prije par mjeseci dobio sam ponudu za chill tarifu u iznosu od 50kn na 12mj. Ponudu sam prihvatio za taj iznos da bi sada tj od ovog mjeseca tarifa skočila na 60kn, dakle sada je tarifa za 10kn skuplja od prvotne ponude.

Ja ne znam jel je u Hrvatskoj normalno ovako varati korisnike? Jer ovo se zove lažno oglašavanje.



Pozdrav,

pošalji nam svoj broj u privatnoj poruci OVDJE kako bi ti napravili provjeru ili nazovi Službu za korisnike na broj 0800 091 091.
Razina korisnika 4
Bedž +4
U pravu si, ovo jest prijevara no budući da je to bonska tarifa mislim da mogu raditi što hoće jer korisnik ju ima pravo otkazati kad god. Svašta oni mijenjaju da nije pošteno... uvijek ti preostaje žalba hakomu, između ostalog.
Oprosti ali 60 kuna nije super ponuda i da je 51 kuna i dalje ne bi bila super ponuda jer je ponuđena cijena bila 50 (pedeset) kuna a ne 51 ili 60 kuna.

Lijepo je pisalo "25 KN POPUSTA 12 MJ I Uzmi Za Chill tarifu sa 4 GB, 1000 minuta i SMS poruka za samo 50 kn mjesecno (umjesto 75kn) i tako 12 mjeseci..."

Ako ovo nije prijevara onda ne znam šta je.
Razina korisnika 4
Bedž +4
Otkuda ti uopće prva ponuda? Jako rijetko ljudi dobiju popust na bonske tarife ako i uopće. 60kn je i dalje super ponuda.

Odgovori