Riješeno

Kupovina PS4.

  • 19 March 2020
  • 7 odgovora
  • 2183 pregleda

  • Probio led s 1 postom
  • 1 odgovor

Pozdrav,

Samo me zanima do kada traje popust za PS4 i dali moram biti korisnik A1 da bih ga uopće mogao uzeti. 

LP.

icon

Najbolji odgovor od A1_Sunchica 21 March 2020, 17:45

Pogledaj original

Odgovora 7

Razina korisnika 3
Bedž +3

@Matec  bez pretplate na neku našu fiksnu uslugu PS4 možeš kupiti samo po punoj maloprodajnoj cijeni od 4999 kn. Ako odlučiš mijenjati providera, tu smo ;) Sunčica

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ova ponuda je uz Homebox ugovornu obvezu što je dodatno 155 kuna x 24 mjeseca što je dodatnih 3700 kuna na ovu cijenu.

 

Imaš na ekupi 2700 ps4 pro s dodatnim kontrolerom i još -10% na pbz amex. Igrice trenutno na ps store-na akciji pa prouči.

Pozdrav,

Da, Pro toliko dođe, ali samo sa jednim kontrolerom..izuzetak je kad je akcija di se dobije i igra ,dok u drugom slučaju Pro sa dva kontrolera, 5 igrica i 90 dana plus pretplate što je u ovom slučaju u ponudi A1, u bilo kojoj poslovnici nebi doša ispod 4000 kn, stoga je ovo više nego dobra ponuda.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Jel problem kreditna kartica i rate ili što?

Ovdje PS4 povlači i HB uz dodatne troškove a i da njih nema 120x24 mjeseca za ps 4 je 2880 kuna dok su u trgovini cijene daleko niže a isto možeš na rate.

A u trgovini dobiješ PRO model od 1Tb.

Razina korisnika 4
Bedž +4

Nije moguće

Korisnik sam ISKON-a tako da mi ne treba još nekakav internet provider uređaj, uzeo bih samo PS4 na rate.

Razina korisnika 7
Bedž +3

Ako misliš na ponudu PS4 uz Homebox duo, skupa priča uz Ugovornu obvezu na 24.

Link

 

 

Odgovori